Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Тимошенко показала новий тип лідерства

Нова Тимошенко здивувала країну. Ініціювавши форум “Новий курс України”, вона об’єднала навколо себе громадську та інтелектуальну еліту, молодь, робітників та підприємців. Тимошенко показала, що знає як змінювати країну, аби надати нові можливості кожному.

Під час програмного виступу Тимошенко відчувалось, що вона змінилась. Політичний шлях Лідера Батьківщини збагатив її не тільки вірною командою однодумців, але і мудрістю державника. Перед кількатисячною аудиторією Тимошенко постала у блакитному костюмі, що символізує мир та гармонію. Відверто кажучи, він підкреслював її вроду, красу та силу слова. Протягом двогодинної промови Юлія Тимошенко достукалась до кожного присутнього у залі та мільйонної аудиторії телеглядачів. Її виступ часто переривався оваціями, а сама Тимошенко активно залучала учасників форуму до дискусії. Вона дивилась, як аудиторія сприймає її нові, абсолютно революційні для України ідеї перезаснування держави як парламентської республіки канцлерського типу. З кожним словом, з кожною секундою промови Тимошенко, зала все більше поділяла її ідеї.

Дуже влучно промову Тимошенко охарактеризував політолог Сергій Биков:
“Тимошенко продемонструвала новий для України тип лідерства, залучивши на свій бік не тільки ідейних прихильників, але і відвертих опонентів. Вона показала, що жоден з її опонентів не може конкурувати з масштабом державницького мислення Тимошенко. Коли інші політики боряться за владу, посади та виведення бюджетних коштів, Тимошенко об’єднала народ на шляху до Нової, заможної України! України нових можливостей для кожного”

За словами Бикова, вона постала перед українцями як дійсний лідер нації, що має незламний дух, мудрість та політичну волю впроваджувати Новий Курс України. Вже сьогодні вона всім своїм образом, вчинками та заявами показує, що є дійсним лідером не тільки опозиції, але і такого різноманітного українського народу. Від Севастополя до Чернігова, від Ужгорода до Донецьку, не оминаючи жодного села та жодної родини.

На форумі, ініційованому Юлією Тимошенко були представлені всі верстви населення. Тут і молодь, і аграрії, власники та робітники заводів, науковці, духовенство, військові, підприємці, громадські активісти та представники місцевої еліти та навіть хіпстери у кедах та з макбуками. Всі прийшли, аби сформувати Новий Курс, котрим Тимошенко поведе країну.

Політолог Андрій Золотарьов стверджує, що Тимошенко зламала шаблон публічних політичних заходів, котрі зазвичай проходять у форматі загальної підтримки:

“Тимошенко сьогодні зламала шаблон, зробивши таку зустріч не тільки масштабною, але і відкритою, запросивши до участі в форумі навіть відвертих «порохоботів». З можливістю участі в дискусії, пропозиції власних ідей. Очікували побачити нову редакцію «Українського прориву» або щось в дусі «землю селянам, воду матросам», яка отримає одноголосний «одобрямс». Нічого подібного, як такої готової програми не внесли. Зате запропонували, приєднатися до роботи над нею, радикально розширивши авторський колектив.”

Тимошенко розуміє виклики, що стоять перед нами. Об’єктивно аналізує проблеми та пропонує нові шляхи їх вирішення. У той час, коли одні політики говорять про “житницю Європи”, а інші про індустріалізацію зразка 19 сторіччя, Тимошенко пропонує крок у майбутнє – індустріалізацію 4.0. Жоден з українських політиків окрім Тимошенко не готовий йти у ногу зі Світом, і в цьому вони всі програють Тимошенко. Вона постала як сильний лідер, амбітний, готовий брати відповідальність на себе, а не звинувачувати в усьому попередників. Перед її постаттю кожен опонент виглядає як слабкий беззахисний хлопчисько на фоні сильної, впевненої жінки.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1