Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Новий директор водоканалу Нікополя – що про нього відомо

У водоканала Нікополя – новий директор, який змінив на цій посаді Юрія Великого. Втім, якщо говорити про нього, як про керівника комунального підприємства, то він зовсім не новий, бо раніше тривалий час очолював інше, вже ліквідоване нікопольське КП – тепломережу.

Сергій Петрович Юхимук – добре знайомий нікопольцям. В кінці «нульових» і на початку «десятих» його ім’я не сходило зі шпальт місцевих газет. Городяни регулярно скаржилися на високі тарифи і погану якість послуги, у багатьох в квартирах було холодно, а оголені труби обігрівали повітря і служили «ліжками» для бездомних собак і людей. Тепломережа «почувала себе» все гірше і дихала на ладан, старі котли вимагали ремонту, а борги абонентів, що накопичувалися, не давали надії на те, що ситуацію можна вирішити. Люди все активніше переходили на індивідуальне опалення.

Після ліквідації «Нікопольтеплоенерго» Сергій Юхимук зник з поля зору ЗМІ, а тепер знову з’явився у комунальному життя Нікополя. 29 вересня 2021 року Наглядова рада КП «Нікопольського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства» на своєму засіданні погодила його кандидатуру на посаду директора водоканалу. Зазначимо, що на одному з попередніх засідань органу Сергія Петровича призначили головою наглядової ради, але потім вивели його зі складу, а замість Юхимука ввели до спостережної ради Володимира Юрійовича Байдукова.

А Сергій Петрович очолив сам водоканал. Який зараз, як і колись тепломережа, переживає, м’яко кажучи, не найкращі часи. Високий тариф, брудна вода, прогнилі і замулені мережі, часті аварії. Борги. Чи впорається новий керівник з покладеними завданнями? Чи вийде у нього поліпшити ситуацію? Покаже час.

А Nikopolnews стало цікаво, чим займався новий-старий голова комунального підприємства до недавнього призначення в Нікополі.

Судячи з того, що всезнаючий Goglе не видав майже нічого нового про Сергія Юхимука, а тільки «відкопав» парочку статей з далеких вже 2009-10-11 років, екс-директор тепломережі життя вів тихе і в скандалах не помічений не був.

З власних джерел нам стало відомо, що на початку 2016 року екс-директор нікопольської тепломережі протягом короткого часу очолював водоканал Покрову.

Згідно інформації сервісу opendatabot, людина на ім’я Сергій Петрович Юхимук з вересня по грудень 2016 року працювала директором комунального підприємства «Центр комунальних послуг та комунального майна територіальної громади міста Марганця».

Інформацію про те, що дехто Сергій Петрович Юхимук працював кілька місяців у даному центрі нам підтвердили власні джерела в Марганці. Але зовнішність його ніхто з наших співрозмовників не запам’ятав – занадто недовго він пропрацював і не встиг себе проявити. Тому точно сказати, чи був це той самий Юхимук, ми не можемо.

В мережі також можна знайти декларації, подані мешкануем Нікополя Сергієм Петровичем Юхимуком (можливо, просто повний тезка). Згідно з інформацією у деклараціях, дана людина з 2017 року працювала державним інспектором відділу нагляду в АПК та соціально-культурної сфери управління нагляду в промисловості та на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

З декларацій ми також дізналися, що Сергій Петрович Юхимук одружений. Володіє квартирою площею 52 квадратних метра в Нікополі, автомобілем КІА MAGENTIS 2008 року випуску (придбаний у 2008-му році), а також земельною ділянкою в селі Чистопіль Нікопольського району площею 674000 квадратних метри. Користується гаражем площею 51 квадратний метр, який знаходиться у нікопольському “Автогаражному кооперативі № 17 “Каштан”.

До дечі:

Одна з небагатьох статей, що збереглася в інтернеті, називається: «Сергій Юхимук: «Якщо зараз поховати теплові мережі, їх вже ніколи не відновити» («Проспект Трубників», 5 лютого 2011 року, автор Леонід Петришин). У матеріалі директор «Никопольтеплоэнерго», розмовляючи з журналістом, розповідає про проблеми підприємства і про ситуацію з опаленням у Нікополі.

А під статтею на сайті залишили коментар мешканці будинку №56 на вулиці Добролюбова.

Коментар такий:

«А тепло по 13,20 — це як, коли зарплата на всі послуги становить 1100 грн? Ви що вирішили винищити народ як не холодом, так голодом? Так де ви взяли такі тарифи?? Ми відправимо свою делегацію спочатку до міського голови, а потім в область!!! Ну, ми так думаємо, що і далі шлях відкрито!!! Все ми викладемо і депутатам Верховної Ради!»

Минуло майже 11 років, а в «нашому королівстві» нічого не змінилося, і тарифи – головне, що турбує багатьох нікопольців напередодні зими…

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі обрали голову Наглядової ради водоканалу

Термінове звернення водоканалу до нікопольців

На Дніпропетровщині троє працівників водоканалу загинули у каналізаційному колодязі

Source

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1