12.08.2022

Никополь

Свежие новости

Як виглядає Алея слави героїв АТО у Нікополі ввечері (фото)

Холодний осінній вечір. 14 жовтня. Центр Нікополя. Тут сьогодні відкрили Алею слави Героїв АТО. Nikopolnews приїхав сюди, щоб побачити, як виглядає увечері місце пам’яті.

Стенди із фото загиблих на Донбасі нікопольців підсвічуються, тому обличчя воїнів добре видно. Очі хлопців пронизливо дивляться в саму душу. Хтось посміхається, хтось серйозний. Всі – красені. Всі – герої. Їх 35.

Один герой чомусь без фото. Це Віталій Пасько. Немає і дати його народження. Тільки дата загибелі.

Ми знайшли Віталія Петровича Пасько з Нікопольщини у Книзі Пам’яті полеглих за Україну у Фейсбуці. Є фото, хоч і поганої якості. Зазначається, що інформації про чоловіка вкрай мало. В коментарях жінка на ім’я Світлана Пасько написала, що загинув 25 вересня під Донецьком і що залишилось у нього троє дітей.

На алеї світлини воїнів розташовані на стендах за часом загибелі. Перші від дороги – хлопці зі збитого літака і з ними Ігор Берестенко. Далі – полеглі в Іловайську. Потім Дебальцеве.. 14-й, 15-й, 16-й… 21-й. Восьмий рік триває війна, і кінця їй не видно.

Сьогодні вранці тут, на новій алеї, було велелюдно. До хлопців приходили мами, дружини, діти, сестри, брати, друзі, колеги, побратими. Віддали шану, залишили під стендами квіти. Багато квітів.

А зараз, увечері, рідкі перехожі зупиняються перед світлинами і довго вдивляються в очі Захисників.

На лавці люди у військовій формі. Про щось розмовляють. Щось згадують.

Сумне свято сьогодні. Свято зі сльозами на очах. Нікополь вдячний. Нікополь пам’ятає…

Нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі урочисто відкрили Алею слави Героїв АТО (фото)

Вітання від нікопольця Миколи Захарова з передової зі святом (фото)

Source