Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Начальник поліції Нікополя завоював медаль на Чемпіонаті світу з дзюдо (відео)

Катерина Андрус

Начальник полиции Никополя

Начальник поліції Нікополя Олександр Клешня завоював медаль на Чемпіонаті світу з дзюдо. Про це Nikopolnews розповіли в прес-службі Нікопольського районного управління поліції.

Чемпіонат світу з дзюдо серед ветеранів, проходив у Лісабоні (Португалія). Олександр Клешня став «бронзовим».

Начальник полиции Никополя Александр Клешня

А його брат В’ячеслав Клешня, начальник Дніпровського районного управління поліції, завоював золото, зайнявши перше місце у віковій групі М4 у категорії до 100 кілограмів.

Вітаємо спортсменів, бажаємо нових перемог! Зазначимо, що начальник поліції Нікополя вже не вперше стає переможцем престижних змагань.

Нижче – відео церемонії нагородження, оприлюднене прес-службою поліції Дніпропетровської області. Завжди приємно чути Гімн України на міжнародних змаганнях!

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Озброєна поліція і натовп людей: що відбувалося в АТБ Нікополя 24 жовтня?

Рейди поліції в Нікопольському районі: що виявили правоохоронці під час відпрацювання

У Нікополі поліція провела рейди в громадському транспорті

Запис Начальник поліції Нікополя завоював медаль на Чемпіонаті світу з дзюдо (відео) спершу з'явиться на NikopolNews.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1