05.12.2022

Никополь

Свежие новости

У Нікополі помер легендарний керівник ансамблю (фото)

Катерина Андрус

В Никополе умер легендарный Петр Андрианов

У Нікополі помер керівник Народного фольклорного ансамблю «Микитин Ріг» Петро Андріанов, повідомляє Nikopolnews. Без перебільшення можна сказати – пішла легенда… Про смерть Петра Євгеновича 26 жовтня пишуть в соціальній мережі його друзі і знайомі.

Петру Andrianoву було всього 68 – можна ще жити і жити. Але підступна хвороба, яка останнім часом все нещадніше забирає життя, влаштувавши страшні жнива, не залишила шансів талановитому музиканту і керівнику. Петра Євгеновича намагалися врятувати лікарі у Дніпрі. Але, на жаль, не змогли.

Петро Андріанов – що про нього відомо

Для нікопольців Петро Андріанов встиг стати уособленням зберігача української народної культури. Більше 30 років тому він створив у Нікополі ансамбль «Микитин Ріг» і очолював його до останнього. Яких тільки висот не взяв колектив за час свого існування, де тільки не побував. Став візитівкою Нікополя. А тепер – осиротів.

У Нікополі помер легендарний музикант і керівник

В одному з інтерв’ю, підготовленому до його 60-річного ювілею, у 2013 році Петро Андріанов розповідав, що вміє грати більш ніж на 20 струнних, клавішних та ударних інструментах. Це був музикант від Бога.

У свій час він керував відділу культури Нікополя, а потім і Нікопольського району. Держслужбі віддав близько десяти років життя.

Але все ж в душі завжди залишався більше творчою людиною, ніж чиновником. А ще, як розповідав сам, дуже любив природу, риболовлю, ранкову тишу.

І наостанок – рецепт ставлення до життя від Петра Андріанова, озвучений ним все в тому ж ювілейному 2013 році.

«Ставитися до життя з оптимізмом. Потрібно йти з гордо піднятою головою. Ніколи не сумувати. Прагнути досягати поставлених цілей. Тільки так! Ніколи не здаватися. Твердо вірю, що кожна людина — талановита. Тільки в потрібний момент потрібно розкрити і огранувати алмаз».

Петро Андріанов як раз і був тим самим алмазом. Віртуозом. Талановитою людиною, пам’ять про яку буде жити довго. Залишений ним слід не зітреться ні завтра, ні через десять років.

Nikopolnews приносить співчуття рідним і близьким Маестро.

Нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі помер Яків Дрозд

У Нікополі померла відомий педагог: творець і директор факультету ЗНУ (фото)

Знову втрата у Нікополі: улюблену вчительку проведуть шкільним дзвінком

Втрата за втратою: у Нікополі померла педагог (фото)

Запис У Нікополі помер легендарний керівник ансамблю (фото) спершу з'явиться на NikopolNews.