06.07.2022

Никополь

Свежие новости

Відео з реанімації ковідного відділення Дніпра

Катерина Андрус

Видео из реанимации ковидного отделения Днепра

Статистика по коронавирусу у Дніпропетровській області з кожним днем все гірше. Область знаходиться в червоній зоні, але поки що це не привело до позитивних змін. Щодня тисячі нових заражень і десятки смертей. Відео з реанімації ковідного відділення однієї з лікарень обласного центру зняли журналісти видання Дніпро оперативний. Вони показали госпітальні реалії без прикрас, повідомляє Nikopolnews.

Тут дійсно страшно знаходитися – все обмотано поліетиленом, постійно пищать медичні апарати, реанімації переповнені. На пацієнтів боляче дивитися – у когось плями крові на ліжку, у когось синці від крапельниць, у когось вже пролежні навіть на носі. Складно уявити, як їм.

Лікарі бігають з палати в палату, працюють на знос. Але пацієнти, з якими поспілкувалися журналісти, кажуть, що їм надали всю необхідну допомогу. Вони дякують поіменно всім медикам.

А завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії лікарні швидкої допомоги Дніпра Станіслав Болтянський зізнався, що важко дивитися на медиків, які виходять зі своєї зміни, з тягарем на душі через те, що пацієнти вмирають щодня.

Відео з реанімації ковидного відділення

За словами Станіслава Болтянського, основні причини зараження – нехтування правилами безпеки, а також відмова від вакцинації. Ще минулої зими вважалося, що основна група ризику – це люди похилого віку. А зараз же серед пацієнтів все більше молодих. З кожною хвилею захворювання додаються і нові ускладнення, зокрема, коронавірус призводить до неврологічних розладів.

“З психозами, вони агресивні, вони не розуміють, що з ними відбувається. Лежить жінка, яка сміється і розповідає мені з сатурацією 60 (як тільки ми її знімаємо з апарата, вона стає чорного кольору), що вона зараз сходить додому, поїсть, помиється і прийде долікується”, – розповів Станіслав Болтянський.

На жаль, також стрімко, як росте захворюваність, збільшується і статистика смертності. Коронавірус стає агресивнішим.

Що кажуть пацієнти?

Двоє з пацієнтів, які погодилися дати інтерв’ю, стали одними з тих небагатьох нещеплених, хто «народився в сорочці». Обидва потрапили в лікарню з двобічною пневмонією та 20%-им ураженням легень, з високою температурою і дуже сильною слабкістю. І обидва не вірили у серйозність хвороби, поки самі не опинилися на лікарняних ліжках.

“Був раніше противником. Зараз згоден, що потрібно робити щеплення. Обов’язково. Це дуже важко, звичайно. Сподіваємося, що якщо щеплені, то легше це все буде переноситися”, – розповів пацієнт В’ячеслав Майданник.

Відео з реанімації ковідного відділення лікарні швидкої допомоги на Бардіна, 1 в Дніпрі дивіться нижче:

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Мер Покриву жорстко звернувся до «антивакцинаторам» і пообіцяв суворе покарання порушників карантину

Ковид-відділення в Нікополі не приймає пацієнтку. Що робити?

Запис Відео з реанімації ковідного відділення Дніпра спершу з'явиться на NikopolNews.