05.12.2022

Никополь

Свежие новости

Як відвідати футбольний матч у Нікополі: список документів

Катерина Андрус

футбольный матч в никополе

Поліція нагадала футбольним вболівальникам про карантинні вимоги і розповіла, що потрібно для того, аби відвідати футбольний матч у Нікополі, передає Nikopolnews, посилаючись на правоохоронців.

Під час входу на стадіон кожен повинен показати документ, який посвідчує особу та відповідні документи про вакцинацію і має бути одягнений в маску.

Як відвідати футбольний матч у Нікополі: список документів

У зв’язку з тим, що Дніпропетровщина знаходиться в “червоній” зоні карантину – відвідати матч між ФК «Скорук» Нікопольський район та ФК «Перемога» м. Дніпро, 30 жовтня на стадіоні «Електрометалург» вболівальники зможуть лише за наявності одного з документів :

  • документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний, зокрема з використанням застосунку «Дія»);
  • довідки про одужання не пізніше 180 діб тому.
  • негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, не більш як за 72 години до початку заходу;
  • експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 не більш як за 72 години до початку заходу (з персональними даними).

Уболівальникам, які ще не досягли 18 років – не потрібні вищевказані документи!

Поліцейські спільно із стюардами футбольних команд, співробітниками КП Муніціипальна варта будуть здійснювати перевірку вищезазначених документів.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Как во время жесткого карантина посетить офис YASNO

С 21 октября полиция Никополя будет патрулировать вокзалы и вагоны поездов

Що заборонено у Нікополі і регіоні з 18 жовтня – офіційно

Запис Як відвідати футбольний матч у Нікополі: список документів спершу з'явиться на NikopolNews.