06.12.2021

Никополь

Свежие новости

Де у Нікополі і регіоні буде заборонено вилов риби з 1 листопада

Катерина Андрус

в никополе и регионе запрещен вылов рыбы

З 1 листопада на Дніпропетровщині запровадять обмеження на вилов риби. Вони діятимуть поблизу зимувальних ям. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на Дніпро ОДА. Де у Нікополі і регіоні забороняється вилов риби з 1 листопада, читайте у нашому матеріалі.

«Зимувальні ями знаходяться на дні річок та озер. Туди риба заглиблюється, коли падає температура води. Це дуже важливий період. Риба має добре перезимувати, аби навесні розпочати нерест. Тому з листопада вводяться обмеження на її вилов. І промисловий, і любительський», – розповіла директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Ірина Понікарова.

Обмеження діятимуть в акваторії Кам’янського, Дніпровського, Каховського, Макортівського, Карачунівського водосховищ. Вони триватимуть до 1 березня 2022 року.

Порушників штрафуватимуть. Додатково доведеться компенсувати збитки за кожну виловлену рибу. Цьогоріч суми компенсацій збільшили в десятки разів. Наприклад, за одного сома доведеться віддати понад 5 тис грн, за щуку та окуня – більш ніж 3 тис.

Злісних браконьєрів чекає кримінальна відповідальність.

Де у Нікополі і регіоні забороняється вилов риби з 1 листопада

  • Акваторія від верхньої граніці смт. Червоногригорівка на відстані 5 км вниз за течією впродовж 3 км шириною 1 км, площею – 300 га.
  • Затоплена заплава р. Бистрик біля с. Капулівка напроти входу в Капулівську затоку, довжиною 1 км і шириною 0,3 км, площа – 30 га.
  • Акваторія в межах дамби споруди №8 на відстані 800 м від берега шириною 1,5 км, довжиною 3,5 км, площа – 525 га.
  • Капулівська затока від мису с. Капулівка до мису с. Олексіївка вглиб затоки, площею 1350 га.
  • Новопавлівська затока – від мису Новопавлівський по траверзу на нижній кордон смт. Червоногригорівка, площею 1375 га.
  • Акваторія біля мису Микитинський (Нікопольський) в м. Нікополь на відстань 300 м. від мису, вище за течією на південний схід впродовж 600 м, шириною 300 м, площею – 18 га.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Акция “7 дней” в АТБ Никополя с 28 октября по 3 ноября

Акции в АТБ Никополя с 27 октября по 2 ноября

Запис Де у Нікополі і регіоні буде заборонено вилов риби з 1 листопада спершу з'явиться на NikopolNews.