06.07.2022

Никополь

Свежие новости

У Покрові відкрили відділення для хворих коронавірусом

Катерина Андрус

в покрове ковид-отделение

З початку пандемії мешканців Покрова з коронавірусом лікували у госпітальній базі Нікополя. Але ситуація із захворюваністю в регіоні погіршилася, і місць не вистачає. Тому ковід-відділення відкрили у Покрові. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на пресслужбу міського голови Покрова.

Відділення розпочало свою роботу вчора, 29 жовтня. Стан готовності прийому хворих перевірив міський голова Олександр Шаповал.

Відділення на 45 ліжок для пацієнтів з коронавірусною інфекцією розгорнуто на останньому поверсі хірургічного корпусу, ще шість ліжок у реанімаційному відділенні. Ковідне відділення має окремий вхід, ліфт, вся його робота регламентована відповідним протоколом. Для його облаштування на останній сесії міськради з резервного фонду було виділено 1 млн. грн.

Про те, як працюватимуть чотири бригади медиків, розповідали директор ЦМЛ Олексій Леонтьєв та його заступник з медичної частини Тетяна Конорєзова.

– Ситуація із захворюванням вимагала таких кроків, вдячний всім причетним, хто допомагав провести велику роботу, щоб у Покрові з’явилося ковідне відділення. У найкоротші терміни підготовлено приміщення, закуплено усе необхідне, – говорить Олексій Леонтьєв.

За словами Тетяни Конорєзової, до відділення будуть прийматися пацієнти за направленням сімейного лікаря з коронавірусною інфекцією, ускладненою пневмонією. А також важкі хворі, шпиталізовані бригадами екстреної медичної допомоги. Було розроблено алгоритм роботи відділення, надання невідкладної допомоги, маршрут пацієнта. Увесь медперсонал пройшов спеціальне навчання, у тому числі з інфекційного контролю.

Закуплено 45 функціональних ліжок, таку ж кількість кисневих концентраторів – до кожного ліжка, бактерицидні лампи, монітори пацієнта, штативи для крапельниць, деззасоби, одноразові засоби індивідуального захисту для персоналу. Оскільки відділення закритого типу, передача їжі хворим буде здійснюватися у відповідні часи виключно в одноразовому посуді. Передача рецептів та ліків відбуватиметься через приймальне відділення.

Будуть розділені і потоки пацієнтів на обстеженні цифровим рентген-апаратом, до дванадцятої години зможуть зробити знімки містяни не хворі на ковід, після дванадцятої з коронавірусною інфекцією або підозрою на COVID-19.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

В Покрове заработал дополнительный фильтр для приема больных

Видео из реанимации ковидного отделения Днепра

Коронавирус в Никополе, Марганце и Покрове 30 октября – количество новых случаев

Запис У Покрові відкрили відділення для хворих коронавірусом спершу з'явиться на NikopolNews.