Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Погода в Нікополі 1-7 листопада – прогноз синоптиків

Катерина Андрус

погода в никополе 1-7 ноября

Погода в Нікополі 1-7 листопада – прогноз.

Ось і прожили ми жовтень, попереду завершальний місяць осені-2021. У жовтні погода швидше радувала нікопольців, ніж навпаки. Хоча й було часто прохолодно, але і гарних сонячних днів природа подарувала нам достатньо. А дощів і сльоти було мало.

Про те, якою буде погода у Нікополі з 1 по 7 листопада, у перший тиждень третього місяця осені, Nikopolnews дізнався з прогнозу на сайті Синоптик.

Єдиним сонячним днем наступного тижня обіцяє бути понеділок. А в інші дні хмарно або навыть похмуро. У вівторок прогнозують дощ.

Найхолоднішим днем тижня буде неділя 7 листопада – обіцяють всього дої 12 градусів зі знаком плюс. А найтепліші дні – четвер і п’ятниця. До 18 градусів вище нуля.

Погода у Нікополі 1-7 листопада

Nikopolnews бажає всім гарного настрою за будь-якої погоди і вдалого тижня.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Акції “Варусе” на продукти з 28 жовтня по 3 листопада

Акції в АТБ Нікополя з 27 жовтня по 2 листопада

Запис Погода в Нікополі 1-7 листопада – прогноз синоптиків спершу з'явиться на NikopolNews.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1