06.07.2022

Никополь

Свежие новости

У Нікополі помер Олександр Костенко – відомий фотохудожник, позаштатний кореспондент Nikopolnews

Катерина Андрус

в никополе умер александр костенко

У Нікополі помер відомий фотохудожник Олександр Костенко. Людина, яка за життя встигла стати легендою.

Як повідомляв раніше Nikopolnews, Олександр Костенко ще у вересні потрапив у реанімацію з коронавірусом. Він був у вкрай тяжкому стані. Лікарі робили все можливе і неможливе, і через якийсь час Олександру Григоровичу стало краще – він прийшов до тями. І його навіть виписали зі стаціонару на амбулаторне лікування. Але, на жаль, потім стан знову погіршився. І Олександр Костенко знову потрапив до реанімаці].

Врятувати його, на жаль, вже не змогли…

Багато років Олександр Григорович Костенко радував нікопольців своїми фото-шедеврами. Він зробив сотні, а може, й тисячі геніальних портретів земляків. Постійно публікував прекрасні пейзажні знімки, створені ним під час подорожей по різних куточках планети. Об’їхав півсвіту. Зібрав величезну колекцію фото старого Нікополя – і ділився ними.

Олександр Костенко запам’ятався нікопольцям і тим, що навіть в найсуворішу зиму ходив в шльопанцях на босу ногу. Ось така в нього була дивина…

Не вважав себе генієм і навіть фотохудожником. Щиро ображався, коли його так називали захоплені глядачі. І продовжував створювати шедеври.

Олександр Костенко був поряд з нами з самого початку роботи видання Nikopolnews, і навіть раніше. Брав участь в організованих нами культурних та благодійних заходах. Нерідко виступав меценатом. Ми дуже дружили. Олександр Костенко був незамінний в якості фотокореспондента. Завжди прагнув потрапити в гущу подій. Кожен захід, кожна подія були йому цікавими. Ні звідки не йшов «з порожніми руками». Місто, люди, природа – йому було цікаво все. Не вистачить слів, щоб описати багатогранність його таланту. І особистості. Ми присвятимо цьому окремий матеріал.

Це останнє фото, опубліковане Олександром Григоровичем у Фейсбуці два тижні тому – 15 жовтня.

І коментар під ним:

Рентген показав, що від моїх легенів залишилося всього 15 відсотків А Ви знаєте що таке 15? Я не можу і п’яти метрів пройти. Задихаюся…

Дуже-дуже шкода. Дуже боляче. Олександру Григоровичу було всього 69. Він міг би ще жити і жити, радуючи своєю творчістю всіх.

Для Нікополя – це величезна втрата.

Прощавайте, Маестро! Світла пам’ять. І співчуття рідним.

Нещодавно “NikopolNews” писав:

В Никополе умер известный юрист (фото)

В Никополе умер легендарный руководитель ансамбля (фото)

В Никополе умерла известная художница (фото)

Запис У Нікополі помер Олександр Костенко – відомий фотохудожник, позаштатний кореспондент Nikopolnews спершу з'явиться на NikopolNews.