09.08.2022

Никополь

Свежие новости

У Покрові висадили тисячу троянд (фото)

Катерина Андрус

У Покрові висадили тисячу трояндових кущів різних сортів. Вони прикрашатимуть клумби у декількох районах міста. Про це повідомляє прес-служба міського голови Покрова, передає Nikopolnews.

За словами директора МКП «Добробут» Руслана Сергєєва, в рамках планових робіт з озеленення, вибирається флора, адаптована до місцевих кліматичних умов. Нові оази з’явились на клумбах по вулицях Центральній, Героїв Чорнобиля, вздовж пішохідної зони по вул. Л. Чайкіної, Г.Тикви, біля пам’ятного знаку Чорнобильцям.

Поки що багаторічні красуні не вражають зовнішнім виглядом, та мине зовсім небагато часу і вони порадують своїм першим цвітом, – запевняють у пресслужбі.

І зазначають, що ці квіти привабливі не лише красою, а й довготривалістю цвітіння. Троянди квітнуть до самих морозів, за що й особливо подобаються городянам.

В Покрові висадили різні сорти троянд

До прикладу, висаджені кущики троянди “Румба” – це один з кращих представників сорту бордюрних троянд. Суцвіття виглядає осередком веселих сонячних бризок, щедро розсипаних на клумбі. Кольори краєчків пелюсток – від яскравого червоного до насиченого помаранчевого відтінку. Селекціонери говорять, що вигляд цих квітів здатен підняти настрій і зігріти своїм внутрішнім світлом навіть у найгірший день.

Троянда бордюрна “Ред Мікадо” своєю назвою обіцяє квіти червоного кольору. Дійсно, цей різновид троянд має насичені відтінки забарвлення з легким, ледь вловимим ароматом. Тривалість цвітіння – з середини травня до середини-кінця жовтня, і навіть листопад, якщо дозволяє погода.

Також міські квітники поповнились сортом бордюрної троянди від голландських селекціонерів, яка відрізняється своїм яскравим забарвленням. Її не можливо не помітити здалеку! Мова йде за троянду бордюрну “Алегрія”. Рожево-помаранчеві квітки спрей-троянди зібрані в суцвіття з десятків бутонів і радують цвітом весь сезон. Цвітіння дуже рясне.

Квіти троянди бордюрної “ЛІдія” обіцяють мати яскраве забарвлення від малинового до ніжно-рожевого відтінків. Виведений цей сорт був на батьківщині кольорів в Голландії наприкінці 20 століття. Така красуня має дуже довге і щедре цвітіння.

Підкреслюється, що у Покрові безперервно триває робота з благоустрою та озеленення, а місто з кожним роком стає все кращим, затишним, квітучим та доглянутим.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

В Никополе рядом с новыми арт-объектами на дамбе высадили молодые туи (фото)

В Никополе дети высадили березовую рощу

Запис У Покрові висадили тисячу троянд (фото) спершу з'явиться на NikopolNews.