28.11.2022

Никополь

Свежие новости

У Нікополі проводять аналіз розвитку бізнесу в умовах пандемії

Катерина Андрус

в никополе проводят

У Нікополі проводять цільовий аналіз розвитку бізнес-середовища під час пандемії COVID-19, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Нікопольську міську раду.

Дослідження проводиться в рамках проєкту «Впровадження сучасних digital-технологій у розвиток та підтримку МСП в м. Нікополь». Його проводить «Агенція регіонального розвитку громад» спільно з Нікопольською міською радою.

Зазначається, шо наразі бізнес потерпає від негараздів, економічна нестабільність змушує підприємства закриватись або максимально оптимізуватися. Тому зараз команда проєкту працює над проведенням цільового аналізу розвитку бізнес-середовища у Нікополі під час пандемії COVID-19. Вивчається низка показників:

  • кількість зареєстрованих та відкритих ФОПів перед пандемією за 2018-2019 роки та цей показник за 2020 рік і 9 місяців 2021 року,
  • середня заробітна плата,
  • надходження до бюджету від малого та середнього бізнесу тощо.

Звіт за результатами аналізу буде публічно оприлюднений у грудні. Надалі це дасть змогу узагальнити проблематику розвитку бізнес-середовища в Нікополі. Та спільними зусиллями з Координаційною радою з розвитку підприємництва міста визначити шляхи вирішення цих проблем, або пом’якшення навантаження на місцевий бізнес за рахунок впровадження нових дієвих інструментів для підтримки підприємців під час таких негараздів.

Проведення цільового аналізу організовано в рамках проєкту «Впровадження сучасних digital-технологій на розвиток та підтримку МСП в м. Нікополь», який спільно реалізують Нікопольська міська рада та ГО «Агенція регіонального розвитку громад» як частину програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за фінансування Європейським Союзом та урядом Німеччини й підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Проєкт у Нікополі має на меті підтримати місцевий малий та середній бізнес під час та після пандемії COVID-19 через впровадження digital-інструментів і нових онлайн можливостей для його розвитку.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Соціальне підприємництво у Нікополі, Україні і ЄС – у рамках гранту від House of Europe пройшли цікаві семінари

SOS. Депутаты Никополя приняли обращение к Кабмину относительно тарифов на газ

«Экологические» деньги – Никополь до сих пор не получил субвенцию от государства за 2021 год

Запис У Нікополі проводять аналіз розвитку бізнесу в умовах пандемії спершу з'явиться на NikopolNews.