05.07.2022

Никополь

Свежие новости

Нікопольців запрошують на обговорення екскурсії столичними парками

Катерина Андрус

Нікопольців запрошують взяти участь в «Обговорення семінару-екскурсії «Родзинками столичних парків» та презентації конкурсу проектів соціальної дії». Захід відбудеться 16 листопада о 15.30 в онлайн та офлайн-форматах, передає Nikopolnews, посилаючись на організаторів.

Які є приклади дизайну та планування невеликих міських скверів? Які є глобальні світові тенденції та тренди та як це застосувати у реаліях нашого міста? Де можна побачити кращі приклади створення комфортних просторів та практику їх реалізації?

На ці та інші питання можна буде почути відповіді.

У першій частині заходу поговоримо про неймовірний проект, що був реалізований у Києві на місці старих цехів фабрики ім.Карла Маркса – «Парк Рошен», – анонсують організатори.

16 жовтня декілька представників з Нікополя взяли участь у екскурсії, що проводилася для фахівців благоустрою та ландшафтних дизайнерів. Вони побували у 3-х парках Києва та познайомилися з спеціалістами, що втілювали проектні рішення:

  • ландшафтний дизайнер парка “Рошен” – Олена Бальжик;
  • ландшафтний дизайнер парку Кіото – Марина Дмітрієва;
  • благоустрій нового парку з водними об’єктами на Троєщині;
  • скульптура «Жираф» на вході до зоопарку.

То ж учасники обговорення поспілкуються з київським ландшафтним дизайнером Оленою Бальжик, переглянуть відео-фрагменти екскурсії та запросять до розмови фахівців з кафедри садово-паркового господарства і ландшафтного дизайну Дніпровського аграрно-економічного університету.

А друга частина заходу пройде під гаслом «Як через проект соціальної дії втілити студентські мрії» і буде присвячена презентації участі нікопольського проекту в обласному конкурсі проектів соціальної дії.

Голосування за ці проекти буде проходити з 15 по 22 листопада, отже під час заходу розповімо про ідею і мету проєкта та як можна проголосувати, підтримати наш проект на конкурсі, – пишуть організатори.

Ініціаторами заходу виступає ГО «Чисте місто – Н», за підтримки Нікопольської міської ради та Нікопольської міжрегіональної організації «Національної спілки журналістів України».

Інформаційні партнери заходу: видання «Визит-Венал», «Проспект Трубників», «Репортер», «Нікополь City», «Прихист», «Nikopol NEWS», «Газета город Нікополь».

Реєстрація за посиланням – https://cutt.ly/FE22Mf7

Питання можна надсилати’ у вайбер/телеграм на номер 063-514-59-49, або тел. 099-303-32-32 Аліна Машенко.

Нікопольців запрошують обговорити екскурсію

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

ФОТО: Парк Металлургов в Никополе – волнительный привет из прошлого

Соціальне підприємництво у Нікополі, Україні і ЄС – у рамках гранту від House of Europe пройшли цікаві семінари

Запис Нікопольців запрошують на обговорення екскурсії столичними парками спершу з'явиться на NikopolNews.