08.12.2022

Никополь

Свежие новости

У Нікополі жінка поскаржилася меру на продавця морозива

Олеся Шостак

в никополе женщина

У Нікополі жінка звернулася до міського голови з нетиповою скаргою. Вона повідомила, що її вдарила кришкою від морозильної камери продавець морозива. Звернення разом з відповіддю градоначальника оприлюднено на офіційному сайті міськради.

Інцидент стався 5 вересня, а відповідь від міського голови на звернення був опублікований 4 листопада.

Nikopolnews публикуетт звернення Ольги Георгіївни «без купюр»:

Шановний Олександре Івановичу, прошу вас розглянути мою скаргу на брутальну поведінку продавців торгового кіоску “Спокуса”. Кіоск розташовано за адресою: Нікополь, пр. Трубників, 27 на зупинці пл. Незалежності. 5 вересня 2021 р. о 17:27 продавець морозива вдарила мене металевою кришкою від морозильної камери по лівій нозі, заподіявши тим самим мені легкі тілесні ушкодження. (Що потім судмедекспертиза підтвердила).

Я відразу повідомила продавця, що вона заподіяла мені шкоду, і попросила її надати мені інформацію про власника торгового кіоску “Спокуса”. Продавець морозива і її напарниця продавець-кіоскер ніякої інформації мені не надали. Вели себе продавщиці грубо. Прошу провести розслідування даного випадку та повідомити мені дані про власника кіоску “Спокуса” і якому підприємству він належить. А також назвати прізвище продавця морозива, яка заподіяла мені шкоду.

Відповідь міського голови:

На Ваше електронне звернення від 29.10.2021 року у відношенні даних про суб’єкта господарювання, який здійснює господарську діяльність за адресою пр. Трубників, 27 (ресторан «Спокуса») повідомляємо.

Підприємницьку діяльність за адресою пр. Трубників, 27 здійснює фізична особа-підприємець Пустова Антоніна Василівна. За даними безкоштовного запиту з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства Юстиції України, Пустова Антоніна Василівна зареєстрована як фізична особа-підприємець з 1999 року і має основний вид діяльності: роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

Інформація для зв’язку: тел. (0566) 687525, (0566) 686959, (097) 9770514. Інформації щодо продавця кіоску у виконавчих органах відсутня.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі жінка впала на підлогу і не змогла піднятися: на допомогу прийшли рятувальники

У Нікополі у дворі били жінку: за неї заступився перехожий

Запис У Нікополі жінка поскаржилася меру на продавця морозива спершу з'явиться на NikopolNews.