09.08.2022

Никополь

Свежие новости

Хто частіше хворіє ковидом і помирає від нього на Дніпропетровщині – статистика від епідеміологів

Катерина Андрус

Кто чаще болеет ковидом и умирает

Хто частіше хворіє ковидом і помирає від нього в Дніпропетровській області? Озвучена свіжа статистика

Другий день поспіль Дніпропетровська область б’є рекорди за кількістю нових випадків коронавірусу, а також, на жаль, за кількістю смертей. 5 листопада було зафіксовано 2 254 нових випадків хвороби за минулу добу, а сьогодні, 6 листопада, 2616 випадків. І 89 осіб померли.

Про те, хто частіше хворіє ковидом і помирає від нього на Дніпропетровщині, розповіла завідувачка відділенням особливо небезпечних інфекцій головного управління Дніпропетровського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ Галина Шамычкова, передає Nikopolnews, посилаючись на ІА МОСТ-Дніпро.

Фахівець розповіла, що за весь період пандемії в Дніпропетровській області було зареєстровано понад 197 тисяч лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з яких майже 151 тисяча пацієнтів одужали. В області зараз понад 35 тисяч активних випадків захворювання.

Зафіксовано невеликий спад захворюваності

За тиждень з 28.10.2021 р. по 03.11.2021 р. в області зафіксували 12 262 випадку (за попередній тиждень – 12 496 випадків). Тобто, захворюваність Covid-19 знизилася на 1,9%. Спад захворюваності відбувся за рахунок жителів сільських районів (на 21,5%).

Середньодобова кількість випадків Covid-19 по області протягом останнього тижня зменшилася до 1 752 випадків (за попередній тиждень 1785).

Хто частіше хворіє ковидом і помирає від нього на Дніпропетровщині

Галина Шамычкова поінформувала, що за статистикою найбільша кількість захворілих це жінки і люди старше 50 років.

У віковій категорії хворих відсоткова частка дітей до 17 років складає – 6,2%, дорослого населення – 93, 8%. Найбільша кількість хворих дорослого населення припадає на вікову категорію 50-59 років. А найбільша кількість летальних випадків зареєстрована серед осіб старше 60 років.

В статевий категорії підтверджених і летальних випадків Covid-19 переважають жінки в процентному співвідношенні – 59, 1% і 51,7% відповідно.

Експерт зазначила, що найвищі рівні захворювання протягом останнього тижня зареєстровано в Павлограді, Петропавлівському та Покровському районах.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Відкрите днями ковид-відділення в Покриві вже переповнене

Ковид-відділення в Нікополі не приймає пацієнтку. Що робити?

Офиційно! На Дніпропетровщині починається вакцинація дітей з 12 років

Запис Хто частіше хворіє ковидом і помирає від нього на Дніпропетровщині – статистика від епідеміологів спершу з'явиться на NikopolNews.