09.08.2022

Никополь

Свежие новости

У Марганці ввели додаткові карантинні обмеження: у транспорті і не тільки

Катерина Андрус

В Марганце ввели дополнительные

У Марганці ввели додаткові карантинні обмеження. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на офіційний сайт Марганецької міської ради.

За результатами Протокольного рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулася 09.11.2021 року за № 25 «Про затвердження невідкладних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СОVID-19, та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення міста Марганця» прийняті нові обмеження.

З 9.11.2021 р. запроваджено на території Марганецької міської територіальної громади обмеження щодо заборони перевезення пасажирів (крім осіб, які не досягли 18 років) рейсами регулярного та нерегулярного перевезення автомобільним транспортом у внутрішньообласному (міжміському, приміському) сполученнях; міським автомобільним транспортом; (крім перевезень легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування дітей віком до 14 років або більшою кількістю пасажирів за умови, що вони є членами однієї сім’ї) без наявності у них:

  • негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигенакоронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до дня поїздки;
  • або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), або одною дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях,
  • негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Перевізник зобов’язаний забезпечити інформування пасажирів про передбачені цим підпунктом обмеження.

За інформацію щодо власної вакцинації громадянин несе особисту відповідальність. За надання недостовірної інформації, передбачається адміністративна відповідальність.

Перевірки щодо дотримання карантинних обмежень розпочнуться з 11 листопада 2021р.

Також припиняється діяльність усіх розважальних закладів та закладів громадського харчування (крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос) з 22:00 до 06:00 протягом дії “червоного” рівня епідеміологічної небезпеки.

Фото: Володимир Садиков

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Карантин у Нікополі: мешканцям нагадали про обмеження червоної зони

В Никополе состоялось совещание по вопросам пассажирских перевозок в условиях карантинных ограничений

В Никополе полиция провела рейды в общественном транспорте

Запис У Марганці ввели додаткові карантинні обмеження: у транспорті і не тільки спершу з'явиться на NikopolNews.