Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Перевізники Нікополя повідомили про нові правила перевезень

Катерина Андрус

Перевозчики Никополя

Перевізники Нікополя повідомили про нові правила перевезень з 11 листопада 2021 року. Відповідна інформація оприлюднена на сторінці ГО “Нікопольська Асоціація Автомобільних Перевізників Пасажирів”, передає Nikopolnews.

Згідно опублікованої заяви, пасажири у Нікополі і Нікопольському районі не можуть користуватися послугами регулярних перевезень міського автомобільного транспорту за відсутності таких документів:

  • про негативне тестування на COVID-19 методом ПЛР або ІФА не більш як 72 години до поїздки,
  • документа що підтверджує отримання повного курсу вакцінації.

Нагадаємо, відповідні рекомендації надала Дніпропетровська регіональна комісія з питань ТЕБ і НС. Але рішення має приймати влада на місцях.

Перевізники Нікополя зробили заяву

Офіційної заяви пресслужби Нікопольської міської ради або міського голови Нікополя з приводу змін правил перевезень на момент публікації даного матеріалу немає.

Нагадаємо, у Покрові і Марганці вирішили заборонити перевезення пасажирів без сертифікату про вакцинацію або негативного тесту на коронавірус.

Запис Перевізники Нікополя повідомили про нові правила перевезень спершу з'явиться на NikopolNews.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1