06.07.2022

Никополь

Свежие новости

Тепло, затишно і красиво: в Покрові завершують термомодернізацію дитячого садка (фото)

Катерина Андрус

красиво: в Покрові

Буде тепло, затишно і красиво: в Покрові завершують роботи з термомодернізації будівлі дитячого садочку, передає Nikopolnews, посилаючись на сайт Покровської міської ради.

Тут зазначають, що вже понад п’ять років Покров успішно співпрацює з Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО. За цей час реалізовано важливі проєкти з реконструкції вуличного освітлення міста та прилеглих селищ.

Черговим прикладом продуктивної спільної роботи стала модернізація дитячого садочка “Сонечко”, де впроваджено термомодернізацію будівлі, що дозволяє більш як вдвічі знизити втрати тепла.

красиво: в Покрові

– Співпраця з НЕФКО – це завжди робота на перспективу. Реалізація таких термоізоляційних проєктів надзвичайно важлива для міста. Ми одночасно підвищуємо енергоефективність закладів освітньої сфери, створюємо комфорт для наших дітей, – зазначає міський голова Покрова Олександр Шаповал.

Будівля одного з найстаріших дошкільних закладів міста дуже змінилася – це добре помітно навіть візуально. Вона отримала яскравий фасад, нові металопластикові двері та вікна, у тому числі пожежестійкі. Після ремонтно-оздоблювальних робіт сучасного вигляду набули вхідні групи і ганки. Замінено вуличне освітлення. За кошти міського бюджету виконано благоустрій території – укладено тротуарною плиткою доріжки, облаштовано дитячий майданчик з гумовим покриттям.

красиво: в Покрові

Будівля стала значно тепліша за рахунок утеплення покрівлі, фасаду, цокольної частини, облаштування вимощень.

Тепло, затишно і красиво: в Покрові піклуються про малюків

Замінено драбини аварійних виходів, систему вентиляції, протипожежної безпеки, освітлення.

У дитячому садку вже встигли оцінити позитивний економічний ефект від реалізації даного проєкту, економія тепла вже становить понад 50%.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Осень в Покрове – красивые фото

Как в Покрове спасают больных коронавирусом

В Покрове высадили тысячу роз (фото)

Запис Тепло, затишно і красиво: в Покрові завершують термомодернізацію дитячого садка (фото) спершу з'явиться на NikopolNews.