08.12.2022

Никополь

Свежие новости

У Нікополі штрафують за спалювання листя (відео)

Катерина Андрус

В Никополе штрафуют

У Нікополі штрафують за спалювання листя, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради. Такі вогнища заборонені законом, оскільки дим дуже шкідливий для здоров’я. Однак, не всі нікопольці є законослухняними громадянами.

В приватному секторі «виховну» роботу з жителями проводять квартальні. Вони ж приймають від сусідів скарги на тих, хто порушує. І перенаправляють ці скарги «Муніципальній варті». А муніципали вже, в свою чергу, приїжджають на місце і складають протоколи.

Тих, хто спалює листя, чекають штрафи. Для фізичних осіб суми коливаються від 340 до 1360 гривень, а для юридичних і посадових осіб – від 850 -1700.

Нікопольців закликають відмовитися від такої практики, як спалювання рослинних відходів. В сюжеті НМР місцеві жителі розповідають, як вони вирішують проблему з опалим листям. Відео – нижче:

В Нікополі штрафують за спалювання листя

Тим часом Нікополь “тоне” у рослинному смітті, гори якого лежать тижнями, а то й місяцями біля контейнерів… Містяни масово скаржаться на таке неподобство, проте, поки що результату це не дає.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

На Дніпропетровщині викрили банду поліцейських (відео)

ВІДЕО з камер: в Нікополі вандали зламали молоді дерева за «Танком»

Стало відомо, скільки нікопольців вакцинувалися від коронавіруса (відео)

Запис У Нікополі штрафують за спалювання листя (відео) спершу з'явиться на NikopolNews.