Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

В автобусі «Нікополь-Запоріжжя» виявили жінку з фальшивим ковід-сертифікатом

Катерина Андрус

Никополь-Запорожье

У Нікопольському районі в автобусі міжобласного сполучення поліцейські виявили пасажирку з підробленим COVID-сертифікатом, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Нікопольське районне управління поліції. Судячи з оприлюдненого правоохоронцями фото, це був автобус «Нікополь-Запоріжжя».

Жінка самостійно виготовила документ про вакцинацію та роздрукувала його на кольоровому принтері.

Правопорушення викрили 12 листопада на автостанції у селищі Томаківка співробітники відділення поліції № 3 Нікопольського РУП. Під час перевірки COVID-сертифікатів у пасажирів автобусів міжобласного сполучення жінка надала правоохоронцям документ з явними ознаками підробки.

Як з’ясувалося в ході досудового розслідування, 25-річна жінка за допомогою комп’ютерної техніки та програмного забезпечення власноруч виготовила свідоцтво про вакцинацію від коронавірусної хвороби COVID-19 та на домашньому принтері роздрукувала його.

16 листопада слідчим за погодженням із окружною прокуратурою жительці Нікопольського району оголосили про підозру за ч. 1 ч. 4. ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Полиция Никополя проверяет ковид-сертификаты и соблюдение масочного режима (фото)

Рассчитывалась в храме фальшивыми купюрами: в Покрове будут судить мошенницу

В Покрове запретили проезд в общественном транспорте без сертификата или теста

Запис В автобусі «Нікополь-Запоріжжя» виявили жінку з фальшивим ковід-сертифікатом спершу з'явиться на NikopolNews.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1