06.07.2022

Никополь

Свежие новости

Нікополь почав перехід на альтернативні види опалення (відео)

Катерина Андрус

Никополь начал переход

Нікополь почав перехід на альтернативні види опалення. Дебютантами стали дві школи, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на сторінку міського голови Олександра Саюка.

Відтепер школу №1 та приміщення ДЮСШ №1 буде опалювати нова котельня. У ній встановлено два нових твердопаливних котли потужністю 100 кіловатів кожний. Працюють вони на пілетному паливі. Окрім високої ефективності котельні на твердому паливі ще й значно економічніші ніж подібні газові чи електричні.

Міський голова Нікополя Олександр Саюк нагадав, що від початку 2021 року газ для бюджетних організацій подорожчав утричі, а електрика вдвічі. То ж, місту стало дуже важко сплачувати комунальні послуги. За словами мера, з бюджету розвитку, який, приміром, у цьому році складає 75 мільйонів гривень, у наступному році доведеться віддати тільки за газ 50 мільйонів. Тому варто серйозно думати про альтернативні види опалення.

Реалізацію проекту альтернативної котельні було профінансовано з міського бюджету, його вартість складає близько 1 600 000 гривень.

Детальніше – в сюжеті:

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

В Никополе начали подготовку к Новому году: закупают подарки и услуги по охране елки

Стало известно, сколько никопольчан вакцинировались от коронавируса (видео)

Отопительный сезон в Никополе: Александр Саюк встретился с руководством области

Запис Нікополь почав перехід на альтернативні види опалення (відео) спершу з'явиться на NikopolNews.