Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі мають намір знести 11 тимчасових споруд: адреси і фото

Катерина Андрус

В Никополе намерены снести

У Нікополі мають намір знести 11 тимчасових споруд у різних районах міста. Відповідна інформація оприлюднена на офіційному сайті Нікопольської міської ради, повідомляє Nikopolnews. Виконком Нікополя планує прийняти рішення про демонтаж тимчасових споруд через порушення норм чинного законодавства власниками об’єктів – підприємцями.

Як вказано на сайті НМР, власники порушують ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», а також Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Мета демонтажу – виконання благоустрою території міста.

У Нікополі мають намір знести тимчасові споруди за такими адресами:

1.Два павільйони торгівлі за адресою вулиця Героїв Чорнобиля в районі будівлі №54. Власник станом на 13.03.2007 Соловйов Володимир Іванович.

У Нікополі мають намір знести

2.Павільйон торгівлі на вулиці Херсонська в районі будівлі №58 (район парку Перемоги). Власник станом на 07.06.2004 Кравець Андрій Миколайович.

У Нікополі мають намір знести

3.Кіоск торгівлі на вулиці Шевченка в районі будинку №203. Власник станом на 19.05.2014 – Саєнок Андрій Сергійович.

У Нікополі мають намір знести

4.Кіоск торгівлі на вулиці Електрометалургів в районі будинку №6 біля Центрального ринку. Власник невідомий.

5.Кіоск торгівлі на вулиці Елелектрометалургів в районі будинку №10 біля Центрального ринку. Власник невідомий.

6.Павільйон торгівлі на вулиці Електрометалургів в районі будинку №10 біля Центрального ринку. Власник невідомий.

7.Павільйон торгівлі на вулиці Електрометалургів в районі будинку №42-б біля магазину «Владі». Власник станом на 18.03.2006 ТОВ «Біггар».

8.Павільйон торгівлі на вулиці Патріотів України в районі будинку №113-а. Власник станом на 15.08.2005 ВАТ «Нікопольський хлібокомбінат».

9.Павільйон торгівлі на проспекті Трубників в районі будинку №16. Власник станом на 28.02.2003 ВАТ «Нікопольський хлібокомбінат».

10.Кіоск торгівлі на вулиці Шевченка в районі будинку №59. Власник станом на 01.10.2021 Волков Дмитро Валерійович.

У Нікополі мають намір знести

Для отримання додаткової інформації пропонують звертатися до відділу планування та забудови міста управління містобудування та архітектури Нікопольської міської ради: м. Нікополь, вулиця Електрометалургів 17/1 кабінет №6. Телефон: 056 68-45-55.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі перейменують декілька вулиць і дадуть назви скверам: список

Поліція Нікополя розпочала 6 кримінальних проваджень через фальшиві ковід-сертифікати

Комунальна аптека у Нікополі – які послуги надаватиме підприємство

Запис У Нікополі мають намір знести 11 тимчасових споруд: адреси і фото спершу з'явиться на NikopolNews.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1