Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Школи Нікополя і Покрова отримали сучасні ноутбуки (відео)

Катерина Андрус

Школы Никополя и Покрова

Загальноосвітні школи Нікополя і Покрова отримали сучасні ноутбуки в рамках проекту «Ноутбук кожному вчителю», повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційні ресурси міст.

Проект впроваджується Міністерством освіти і науки та Міністерством цифрової трансформації. Його реалізують за рахунок співфінансування – коштів державної субвенції та коштів місцевого бюджету (частка останнього складає 30%).

Нікополь отримав 120 ноутбуків, а в Покрові повідомляють, що школи №4 і №6 поповнилися 23-ма одиницями техніки. Ноутбуки обладнані камерами, потужними процесорами, мають можливість підключатись до інтернету за допомогою камери або вайфаю.

У наш час, коли освітній процес може перейти на дистанційне навчання будь-коли, ця техніка дуже потрібна, – зазначають у пресс-службі Нікопольської міської ради.

То ж, школи Нікополя і Покрова дуже вчасно отримали ноутбуки.

Використовуватимуть їх і під час очного навчання – на уроках інформатики.

Детальніше – в сюжеті НМР:

Школы и детсады Никополя получили технику, дидактический материал и мебель (видео)

3 школы Никополя и 6 школ региона получат денежные средства от государства: список

В горсовете Никополя уверяют, что в школах тепло (видео)

Запис Школи Нікополя і Покрова отримали сучасні ноутбуки (відео) спершу з'явиться на NikopolNews.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1