Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Пункт обігріву у Нікополі розпочав роботу: адреса, умови (фото)

Катерина Андрус

Пункт обогрева в Никополе

Настала календарна зима, і пункт обігріву у Нікополі розпочав свою роботу, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

З 1 грудня у Нікополі розпочав роботу стаціонарний пункт обігріву в спеціально обладнаному нежитловому приміщенні на вулиці Першотравневій, 26. Він працює цілодобово.

Робота пункту обігріву організована з дотриманням протиепідемічних заходів. Соціальний працівник проводить температурний скринінг безконтактним термометром, після чого відвідувач обробляє руки антисептиком.

Мешканці міста, які перебувають у складних життєвих обставинах, можуть у пункті обігріву відпочити, зігрітися, випити гарячого чаю з цукром та печивом, за необхідності отримати теплий одяг, консультацію з питань соціального захисту та медичну допомогу.

Для осіб без постійного місця проживання територіальним центром соціального обслуговування за міською Програмою організована видача безкоштовних гарячих обідів у будні дні з 12.00 до 14.00.

Пункт обігріву у Нікополі: більше фото від пресслужби НМР – нижче

Пункт обігріву у Нікополі

Пункт обігріву у Нікополі

Пункт обігріву у Нікополі

Пункт обігріву у Нікополі

Пункт обігріву у Нікополі

Пункт обігріву у Нікополі

Тут можна отримати гарячий обід і чай

Поліція Нікополя розпочала 6 кримінальних проваджень через фальшиві ковід-сертифікати

Не зміг без роботи: у Нікополі пішов з життя водій легендарного музейного автобусу

У Нікополі мають намір знести 11 тимчасових споруд: адреси і фото

Запис Пункт обігріву у Нікополі розпочав роботу: адреса, умови (фото) спершу з'явиться на NikopolNews.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1