Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Доросла поліклініка у Покрові тимчасово переїхала: де і як приймають

Катерина Андрус

Взрослая поликлиника в Покрове

Доросла поліклініка в Покрові тимчасово змінила місце дислокації. Це пов’язано з початком комплексної реконструкції амбулаторії №4, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт Покровської міської ради.

Вже з понеділка, з шостого грудня, у приміщенні амбулаторії розпочинаються роботи. Цими вихідними, 4 та 5 грудня, «фільтр» дорослої поліклініки працював у приміщенні пологового будинку.

З понеділка, з 6 грудня, «фільтр» починає роботу у приміщенні інфекційного відділення лікарні. Режим його роботи залишається без змін: з 8.00 до 12.00 та з 13.00 до 19.00.

Також на сайті Покровської міської ради нагадують, що у рамках співпраці міста з Українським фондом соціальних інвестицій триває реконструкція дитячої поліклініки, розпочинається ремонт дорослої поліклініки. Ця робота направлена на покращення медичної інфраструктури Покрова.

Днями з робочим візитом Покров відвідали представники Українського фонду соціальних інвестицій, з яким триває плідна співпраця в сфері покращення медичної інфраструктури міста шляхом енергоефективного оновлення приміщень та постачання медичного обладнання.

Доросла поліклініка в Покрові тимчасово переїхала через ремонт приміщення

Рік тому, пройшовши конкурсний відбір, місто стало учасником проєкту “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури УФСІ VII”. Міським головою Олександром Шаповалом було підписано меморандум про впровадження субпроєктів з покращення умов надання первинної медичної допомоги в амбулаторіях ЗПСМ №5 (дитяча поліклініка) та №4 (доросла поліклініка).

Проєкт впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій за фінансової підтримки Уряду Німеччини через банк розвитку KfW.

БФ «Дітям Нікополя» переїхав: адреса

Пункт обігріву у Нікополі розпочав роботу: адреса, умови (фото)

У Нікополі мають намір знести 11 тимчасових споруд: адреси і фото

Запис Доросла поліклініка у Покрові тимчасово переїхала: де і як приймають спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1