Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі орудують шахраї: як працює схема

Катерина Андрус

У Нікополі орудують шахраї

У Нікополі орудують шахраї, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на інформацію, оприлюднену жителями міста у соціальній мережі. Попередження з’явилося в групі «Сила» у Фейсбуці.

Автор повідомлення розповів, як працює схема.

По квартирах ходить чоловік і пропонує установку балконів «під ключ». А також установку вікон. Розповідає, що всього один день діє акція, в рамках якої послугу нададуть дешевше на 8-12 тисяч гривень. Пропонує безкоштовно зробити заміри.

Якщо людина погоджується, до нього приїжджають двоє інших чоловіків, щоб зробити заміри. Просять оплатити роботи з установки балкона або вікон відразу, щоб потрапити в акцію. У них при собі є термінал для оплати карткою. Також можуть відвезти в банк або Фокстрот для оформлення кредиту.

Коли гроші сплачені, «фірма» зникає.

Кидають на суми від 25000 і вище, – повідомила автор посту і оприлюднила номери телефонів ймовірних шахраїв:

  • +380 (95) 616 58 83
  • +380 (98) 960 74 45

У Нікополі орудують шахраї

У Нікополі орудують шахраї

В коментарях нікопольці, а також жителі передмістя масово повідомляють, що теж зіткнулися з такими людьми. Будьте обережні і попередьте своїх рідних і знайомих. Особливо людей похилого віку.

У Нікополі обіцяють винагороду за інформацію про крадіїв

У Марганці дубу Володимиру хочуть надати статус пам’ятки (відео)

У лікарні Нікополя помер чоловік: допоможіть встановити особу! (фото)

Запис У Нікополі орудують шахраї: як працює схема спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1