Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Нікополь у «жовтій» зоні: які обмеження діють

Катерина Андрус

Никополь в «желтой» зоне

Відсьогодні, 7 грудня, Нікополь у «жовтій» зоні разом з усією Дніпропетровщиною, повідомляє Nikopolnews. Про те, які обмеження діють, розповідаємо, посилаючись на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

«Понад півтора місяці область перебувала у «червоній» карантинній зоні. Проте останнім часом показники епідемічної небезпеки значно покращилися. Тож відсьогодні у регіоні встановлено «жовтий» рівень. Обмеження – за новими правилами, встановленими Кабміном», – розповів перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

До «жовтої» зони область перевели з огляду на зниження декількох показників, додав він. Кількість госпіталізованих із СОVID-19 та підозрою на хворобу – менше 50 людей на 100 тис населення. Завантаженість ліжок, забезпечених киснем, – трохи більше 30%. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування при проведенні ПЛР-тестування – менш ніж 20%.

Нікополь у «жовтій» зоні: які тепер діють обмеження

Відтепер заклади культури, громадського харчування, торгові та фітнес-центри, спортзали, басейни, салони краси, непродовольчі ринки і магазини працюватимуть за умови вакцинації всього персоналу. Щонайменше однією дозою. Зелені або жовті СОVID-сертифікати повинні мати при собі і відвідувачі.

«Дію жовтих сертифікатів обмежили 30 днями – замість 120-ти. Чинність зеленого, як і раніше, – рік. Альтернатива – негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не раніше ніж за 72 години. Або експрес-тест на антиген, е-довідка про одужання з порталу «Дія», – сказав Володимир Орлов.

За новими правилами, навчальні заклади у «жовтій» зоні працюватимуть очно за умови 100-відсоткової вакцинації працівників. Проте їх закриють, якщо на самоізоляції перебуватимуть понад 50% учнів та співробітників.

Під забороною в «жовтій» зоні – проведення масових заходів. Міжобласні та міжнародні перевезення, як і раніше, доступні лише за наявності сертифікату про вакцинацію.

Увага! Шахраї діють від імені благочинного Нікополя ПЦУ

Акції в АТБ Нікополя з 2 по 8 грудня “7 днів”

Акції у “Варусі” Нікополя до 19 грудня на непродовольчі товари

Запис Нікополь у «жовтій» зоні: які обмеження діють спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1