Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі планують відкрити центр допомоги жертвам насильства

Катерина Андрус

В Никополе планируют открыть центр помощи жертвам насилия

У Нікополі планують відкрити центр допомоги жертвам насильства, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

Відповідними планами поділився міський голова Олександр Саюк. Більш конкретної інформації про те, коли саме і де, планують відкрити такий центр, поки що немає. Очільник міста зробив заяву під час вчорашнього заходу, присвяченого боротьбі із насильством. Нікополь підтримав Всесвітню акцію «16 днів проти насильства»

6 грудня у сквері Молодіжному був проведений захід, мета якого – підтримати Всесвітню акцію «16 днів проти насильства». На заході були присутні представники місцевої влади, Національної поліції та Руху Зе! жінки.

У всьому світі ця акція стартувала 25 листопада і триватиме до 10 грудня включно для того, щоб привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Під час проведення заходу бажаючі могли переглянути експонати виставки «Річ у тім 2». На експонатах були QR-коди, сканувавши які, можна було дізнатися про реальні історії людей, що постраждали від домашнього насильства або стали його свідками. Крім того, перехожим роздавали інформаційні буклети.

Більше фото із проведеного заходу від пресслужби НМР – нижче:

У Нікополі планують відкрити

У Нікополі планують відкрити

У Нікополі планують відкрити

У Нікополі планують відкрити

У Нікополі планують відкрити центр підтримки жертв домашнього насильства

У Нікополі вшанували пам’ять жертв голодоморів (фото)

Благочинний Нікополя ПЦУ відзначив медиків ковід-центру подячними листами та церковними подарунками (фото)

Без ніг, а тепер і без пальців рук – у Покрові потрібна допомога Олександру Бадову

Запис У Нікополі планують відкрити центр допомоги жертвам насильства спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1