Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Покрові святкують День української хустки – фото

Катерина Андрус

У Покрові святкують

У Покрові святкують Всесвітній день української хустки, який відзначається сьогодні, 7 грудня, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на сайт Покровської міської ради.

Покровчанки різного віку долучилися до флешмобу #українська_хустка_оберіг_мПокров2021, розпочатого відділом культури виконкому, прикрашають себе хустками, демонструючи вірність традиціям – зв’язок поколінь. Дівчатка, дівчата і жінки викладають фото себе у хустках у соцмережах з відповідним хештегом.

У Покрові святкують

Різні за візерунками та розміром, з китицями та без – хустка залишається поза часом. Вона завжди у тренді та завжди до лиця, бо є невід’ємною частиною української культури. Тож сьоме грудня свято, шановане у нашому місті, бо дозволяє показати безмежжя автентичного аксесуару і неповторність образу покровчанок. Флешмоб, запропонований відділом культури, підхопили представниці різних професій, виставляючи світлини у хустинах. Майже у кожної з нею пов’язана родинна історія, у декого в скринях зберігаються хустини ще прабабусь, які передавалися з покоління в покоління, – розповідають на сайті Покровської міської ради.

У Покрові святкують

Що хустина завжди була скарбом, розповіли у міському музеї Покрова, де разом із розповідями про історію головного убору, провели майстер-клас. Навчали дівчат пов’язувати хустину, як це робили і роблять у різних регіонах нашої безмежної України.

Хустка для українців – символ жіночності, вірності й кохання – оберег. Вона була невід’ємною частиною гардеробу, вказувала на соціальний статус – достаток родини. Молоді жінки носили білі чи яскраві хустини, старші – темні, вдови – чорні. Вона супроводжувала від народження і до останнього дня, вказувала на любов, вірність, прощання і скорботу, – розповіли у музеї.

Співробітники музею продемонстрували можливості хустки, як аксесуару, наголошуючи, що вона є частиною української культурної спадщини, яка залишається з нами.

Протягом сьогоднішнього дня триватиме флешмоб, до якого можуть долучитися усі охочі, зробивши світлину у хустці та виставивши під хештегом #українська_хустка_оберіг_мПокров2021.

Нижче фото, які вже виклали у мережу. Приємного перегляду!

У Покрові святкують

У Покрові святкують

У Покрові святкують

У Покрові святкують

У Покрові святкують

У Покрові святкують

У Покрові святкують

У Покрові святкують День української хустки. Жінки беруть учать у флешмобі – викладають фото

У Покрові до Дня Гідності і Свободи відкрили тематичну виставку (фото)

Артисти Дніпропетровського театру опери та балету виступлять у Нікопольському районі – кому пощастить?

Нікополь долучиться до діджиталпроєкту віртуальних мандрівок Україною

Запис У Покрові святкують День української хустки – фото спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1