Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі на аукціоні продадуть право на землю: адреса

Катерина Андрус

В Никополе на аукционе продадут

У Нікополі на аукціоні продадуть право на оренду земельної ділянки. Електронні торги відбудуться вже у п’ятницю 10 грудня. Про це повідомили на офіційному сайті Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

Йдеться про оренду ділянки землі, що знаходиться за адресою: вулиця Героїв Чорнобиля, 106, м. Нікополь, Дніпропетровська область, площа 2,3993 га, кадастровий номер: 1211600000:03:031:0012.

У Нікополі на аукціоні продадуть право на оренду землі: карта

Категорія земель: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення: вид використання згідно КВЦПЗ – 11.03 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.

Умови відведення: продаж права оренди земельної ділянки .

Стартова ціна: 396 417,14 грн. (без ПДВ)

Торги розпочнуться об 11:20.

З детальною інформацію щодо умов земельних торгів по вказаному лоту можна ознайомитись на електронного майданчику «Е-Тендер» за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Стало відомо, хто отримає мільйон за новорічну ілюмінацію у Нікополі

Вакансії у Нікополі: ТОП-8 пропозицій із найвищою зарплатнею

У Нікополі мають намір знести 11 тимчасових споруд: адреси і фото

Запис У Нікополі на аукціоні продадуть право на землю: адреса спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1