Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Як Нікополь прикрашають до Нового року-2022 (фото)

Катерина Андрус

Як Нікополь прикрашають

Закінчується перша декада грудня – зовсім скоро зимові свята, і в місті повним ходом йде підготовка до них. Nikopolnews побував сьогодні в центрі і подивився, як Нікополь прикрашають до Нового року-2022 і Різдва. Нагадаємо, на вуличну ілюмінацію в цьому році витратили майже мільйон гривень з бюджету.

Станом на вечір 9 грудня вже сяє вогниками відреставрований раніше шматочок алеї по проспекту Трубників. Тут вже з’явилися знайомі всім олені і сніговик. А ось кулі поки немає.

Дерева прикрасили електричними гірляндами. Незважаючи на холодний вітряний вечір, на алеї можна зустріти людей, які фотографуються поруч з новорічними арт-об’єктами.

Як Нікополь прикрашають

Як Нікополь прикрашають

Також тривають роботи на Європейській площі, де буде казкове містечко і головна ялинка міста. Нагадаємо, в цьому році вона переїхала зі свого «насидженого» місця – і тепер буде підноситися над площею. Ялинку встановлюють на пагорбі, де раніше знаходився «глобус», а потім новорічний куля, що світиться. Каркас для неї вже майже змонтований.

Як Нікополь прикрашають

Як Нікополь прикрашають

А по обидва боки від головної ялинки встановили дві «ялинки» поменше. У них металевий каркас і «хвоя» з мішури.

Як Нікополь прикрашають

Як Нікополь прикрашають

Як Нікополь прикрашають

Вже встановили будиночок Діда Мороза (або Санта Клауса?) і фігурки оленів поруч з ним.

Як Нікополь прикрашають

Роботи ще не закінчені. Незабаром площа стане більш святковою.

Головна новорічна ялинка в Нікополі “переїде” (фото)

Стало відомо, хто отримає мільйон за новорічну ілюмінацію в Нікополі

«Коли казка перетворюється в реальність»: зеленому вовку в Нікополі вже веселіше

Наш Телеграм

Запис Як Нікополь прикрашають до Нового року-2022 (фото) спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1