Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі МНС-ники провели виховне заняття у дитячому садку

Катерина Андрус

В Никополе сотрудники МЧС

У Нікополі МНС-ники завітали до дитячого садка, аби провести виховне заняття з малечею. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

З метою навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності, вмінню діяти і не розгубитися в будь-яких небезпечних ситуаціях, 8 грудня інспекторський склад Нікопольського районного управління Головного управління ДСНС України в області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед вихованців Комунального дошкільного навчального закладу №11 «Ластівка» у місті Нікополь.

Рятувальники в простій та доступній формі розповіли дітям, що не можна гратись із сірниками та запальничками. Також наголосили: якщо виникла пожежа, неможна ховатись під ліжка та у шафи, необхідно відразу вибігати із будинку та кликати на допомогу дорослих.

Інспектор розповів як безпечно і правильно користуватись вогнегасником. Під час спілкування діти охоче відповідали на запитання співробітників ДСНС і показували свої навички, що необхідно робити у разі виникнення надзвичайної ситуації, пожежі, за якими номерами телефонувати до екстрених служб, що казати.

По завершенню спілкування фахівці ДСНС надали персоналу закладу консультативну допомогу у проведенні занять з тематики безпеки життєдіяльності та вручили наочну агітацію для оновлення куточків БЖД.

Вогнеборці вважають, що систематичне проведення подібних заходів з підростаючим поколінням є дуже важливим, оскільки дає змогу навчити дітей основним правилам, які можуть врятувати життя.

Серце немовляти зупинили на 38 хвилин: у Дніпрі вперше провели унікальну операцію

У Нікополі горіла квартира на п’ятому поверсі

Рахунок йшов на хвилини: У Покрові надзвичайники допомогли чоловіку з інсультом

Запис У Нікополі МНС-ники провели виховне заняття у дитячому садку спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1