18.05.2022

Никополь

Свежие новости

У Нікополі біля нового храму вандали познущалися над деревом, поцупили троянди і бордюрний камінь

Катерина Андрус

В Никополе возле нового храма

У Нікополі біля нового храму ПЦУ, що на площі Івана Богуна, орудували вандали. Вони вирвали з коренем троянди, пошкодили молоду вербу і вкрали бордюрний камінь. Про це Nikopolnews розповіла людина, яка доглядає за цією територією, Павло Олександрович Андрощук.

Павло Олександрович – колишній вчитель географії. Працював у школі. Також він багато років організовував у Нікополі на громадських засадах фестиваль польсько-української культури. У Польщі був багато разів. Мріє, щоб Україна була європейською цивілізованою країною. З чистими затишними і комфортними містами, вихованими, порядними людьми.

Зараз Павло Олександрович на пенсії, але просто сидіти вдома не може. Хоче приносити користь. Ось, взявся облагороджувати територію біля храму в якості волонтера. Мало не щодня приходить сюди. Висадив дерева, троянди. Тепер доглядає за ними. Робить і іншу роботу.

До речі, це саме він у серпні цього року вивісив на стіні храму найбільший Державний Прапор у Нікополі.

Про те, що сталося, розповідав майже зі сльозами на очах. Дуже прикро, що люди не цінують чужу працю, не хочуть краси навколо, займаються шкідництвом.

Павло Олександрович каже, що, судячи по залишених слідах, розмір ноги у вандала не дитячий

Познущалися над деревом у Нікополі біля нового храму

Але Павло Андрощук не здається, не складає рук. Адже якщо кожен впаде у відчай, то і шансів у нас вибратися з розрухи немає. Сьогодні викладав навколо свого палісадника камені. Щоб виглядало охайніше і не витікала вода.

Спасибі.

У Нікополі судили багатодітну матір, яка поцупила в АТБ продукти і колекційні картки

У Марганці дубу Володимиру хочуть надати статус пам’ятки (відео)

ВІДЕО: британець з Марганцю в шоці від дій газовиків – зруйнували його затишний світ

Наш Телеграм

Запис У Нікополі біля нового храму вандали познущалися над деревом, поцупили троянди і бордюрний камінь спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.