Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Художниці з Нікополя розписали автобусні зупинки на трасі до Дніпра (фото)

Катерина Андрус

художницы из Никополя

Подорожувати трасою від Нікополя до Дніпра тепер приємно. І не тільки через гарне дорожнє покриття. Радують око автобусні зупинки вздовж дороги, прикрашені Петриківським розписом. А розписали їх – художниці з Нікополя! То ж ми можемо пишатися.

Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сторінці «Майстри Нікополя» у Фейсбуці.

Дуже приємно, що наш бібліотечний Центр “Майстри Нікополя” знають далеко за межами міста. До нас звернулись із проханням долучитися у межах президентської програми “Велике будівництво” до благоустрію та роспису автобусних зупинок по трасі на Дніпро. Ми долучились! І ось наши чудові та неймовірною творчі майстрині Галина Кулішова та Ганна Мельничук росписали їх Петриківським розписом, – йдеться в повідомленні.

Так що, коли будете їхати по трасі Нікополь-Дніпро, зверніть увагу на зупинки, вони тепер варті вашої уваги – закликають усіх подорожуючих.

Вийшло справді гарно – дивіться, як розписали художниці з Нікополя автобусні зупинки:

Художниці з Нікополя

Художниці з Нікополя

Художниці з Нікополя

Художниці з Нікополя

Художниці з Нікополя

Художниці з Нікополя

Недавно отремонтированная трасса Днепр-Никополь начала разрушаться (видео)

Японське мистецтво «кінусайга» в Покрові: юні майстрині перемогли у Всеукраїнському конкурсі (фото)

Нікополь долучиться до діджиталпроєкту віртуальних мандрівок Україною

Запис Художниці з Нікополя розписали автобусні зупинки на трасі до Дніпра (фото) спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1