Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Уродженка Нікополя Анна Шапликова розлучається з Лепсом після 20 років шлюбу – ЗМІ

Олеся Шостак

Уроженка Никополя Анна Шаплыкова разводится

Уродженка Нікополя Анна Шапликова розлучається зі співаком Григорієм Лепсом. Про це в п’ятницю 10 грудня повідомили ряд ЗМІ, передає Nikopolnews.

Повідомляється, що ініціатором розлучення виступає Анна. Причиною називає кризу у стосунках. Подружжя мають намір залишитися друзями.

А ми нагадаємо, що Анна Шапликова народилася в Нікополі в 1972 році. З дитинства займалася хореографією і балетом.

Професійну діяльність вирішила присвятити танцям. Одного разу вона вдало потрапила в підтанцьовку до Лайми Вайкуле і пропрацювала зі співачкою до самого декрету. В одному з інтерв’ю Анна розповідала, що для цього їй довелося терміново стригти волосся і перефарбовуватися в блондинку.

Аанна Шапликова була прихильницею творчості Лепса на момент знайомства з ним. З співаком вона познайомилася в 2000 році, у нічному клубі на дні народження чоловіка Лайми Вайкуле. На той момент Лепсу було 39 років, а Анні 29.

Спочатку закохані жили в цивільному шлюбі, а весілля зіграли лише в 2003 році, коли першій доньці виповнився рік. Єву Анна народила в 2002-му, Ніколь – у 2007-му, а сина Івана – в 2010-м

Після початку відносин з Лепсом балерина закінчила свою професійну кар’єру. Анна пішла з балету Вайкуле, обрала роль домогосподарки, багатодітної мами і хранительки вогнища.

У 2013 році родина прийняла рішення переїхати в Таїланд, де Анні і дітям дуже сподобалися природа і клімат.

Уродженка Нікополя Анна Шапликова розлучається з зірковим батьком трьох своїх дітей

Всі 20 років уродженка Нікополя Анна Шаплыкова залишалася в тіні зіркового чоловіка.

Уродженка Нікополя Анна Шапликова розлучається

Избили, зв’язали і пограбували жінку – поліція Нікополя затримала розбійників через 7 місяців після злочину

У Кривому Розі водій вкусив поліцейського після ДТП

Програма святкових заходів на Європейські площі в Нікополі

Наш Телеграм

Запис Уродженка Нікополя Анна Шапликова розлучається з Лепсом після 20 років шлюбу – ЗМІ спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1