05.07.2022

Никополь

Свежие новости

У Нікополі суд відправив директора комунального підприємства під нічний домашній арешт

Катерина Андрус

В Никополе суд

У Нікополі суд відправив директора комунального підприємства під нічний домашній арешт, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на ГО «Прихист».

Мова йде про директора КП «Паркове господарство» Нікопольської міської ради Сергія Бондаренка. Судове засідання по обранню запобіжного заходу відбулося сьогодні, 13 грудня. Адвокат Бондаренко просив суд про більш м’яку міру запобіжного заходу – а саме, віддати його підзахисного на поруки, однак це прохання не було задоволено, – пише джерело. Не допомогла навіть обіцянка відшкодувати поліцейським збиток від розбитої машини.

Сергій Бондаренко на одній з прес-конференцій улітку 2020 року

Зазначимо, що днями в нікопольських пабликах у Фейсбуці з’явилася інформація про те, що, нібито, Сергій Бондаренко, побив своїх дружину і дитину, а потім напав на поліцейських, які прибули на виклик. Нібито розбив поліцейську машину.

Скрін поста в соціальній мережі про Сергія Бондаренка, якого в Нікополі суд відправив під домашній нічний арешт

Пост поширювався з явно фейкового аккаунта. Його автор стверджував, що на поліцейських чиниться тиск, тому вони бояться писати від себе.

В коментарях до даного посту з аккаунта дружини Сергія Бондаренка надходили спростування звинувачень у домашньому насильстві. Стверджувалося, що нападу на сім’ю не було. При цьому сам факт виклику поліцейських не заперечувався.

Офіційної інформації ні від поліції, ні від виконкому щодо даної ситуації поки що немає. Не вдалося нам поки і отримати коментар прес-служби Нікопольського районного управління поліції.

Ми будемо інформувати вас про подальший розвиток подій.

Насильно утримував в квартирі 16-річну дівчину: офіційно про інцидент в Марганці

Избили, зв’язали і пограбували жінку – поліція Нікополя затримала розбійників через 7 місяців після злочину

У Нікополі планують відкрити центр допомоги жертвам насильства

Запис У Нікополі суд відправив директора комунального підприємства під нічний домашній арешт спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.