06.07.2022

Никополь

Свежие новости

Водоканал Нікополя пропонує акцію для боржників

Катерина Андрус

Водоканал Никополя предлагает

Водоканал Нікополя пропонує акцію для боржників, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт комунального підприємства. Акція діятиме обмежений час, то ж поспішайте скористатися можливістю.

З метою забезпечення безперебійного водопостачання та водовідведення просимо всіх споживачів КП «НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ» до кінця грудня 2021 року знайти фінансову можливість та погасити борг за спожиту воду, а також в подальшому сплачувати поточні нарахування в повному обсязі, – звертаються до клієнтів у водоканалі.

І зазначають, що на сьогоднішній день проблемним залишається питання низького рівня платежів населення, яке є споживачами питної води та водовідведення.

Велика кількість громадян, які мають відповідні борги або борги мають їх знайомі та родичі, мають хибну думку, без будь-якого обґрунтування, що з часом борги зникнуть і вживати дії з метою їх сплати є необов’язковою справою. Скоріше за все така думка виникає у громадян, які не знайомі з порядком стягнення боргів відповідно до чинного законодавства та безпосередньо Закону України «Про виконавче провадження», – підкреслюють у водоканалі.

Комунальники нагадують, що споживачі, які не сплачували за спожиті послуги понад три місяці, автоматично потрапляють до переліку боржників, з якими підприємство працюватиме у судовому порядку (а стягнення боргів у судовому порядку додає на боржника додаткових грошових навантажень у вигляді судових зборів).

Крім того, відповідно до п.14 Постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2021 року №1184 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», внесено зміну до постанови КМУвід 21 жовтня 1995р. №848 «Про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг» боржники з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума боргу яких перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів громадян (680 грн.), втратять право на отримання субсидії.

Якщо споживачі продовжують накопичувати борг – КП «НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ» вимушений застосовувати радикальні міри та обмежувати послугу водовідведення відповідно Закону України «Про житлово – комунальні послуги» п.4. ст.26 «Виконавець комунальної послуги має право обмежити (припинити) надання відповідної комунальної послуги її споживачу у разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги ….».

Найбільшим ворогом людини, яка отримала статус боржника, є її бездіяльність. Ми намагаємось піти на діалог з кожним абонентом, який приходить до підприємства маючи борг, якщо людина хоче вирішити проблему ми завжди готові допомогти, – говорять у водоканалі.

Перед святами підприємств КП «НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ» пропонує своїм споживачам, які мають борг, унікальну акційну пропозицію: «Уклади договір на поетапне погашення боргу без попереднього внеску».

Водоканал Нікополя пропонує акцію, хто може взяти участь:

Участь в акції можуть взяти споживачі, які:

  • мають заборгованість за послуги водоспоживання;
  • не мають можливості в повному обсязі сплатити борг і навіть перший внесок;
  • вперше оформлюють субсидію.

У водоканалі нагадують про те, що у разі, коли оплата за комунальні послуги перебільшує 15% частку від сукупного доходу сім’ї – можна отримати субсидію

Скільки діятиме акція

Акція діятиме по 31.12.2021 включно.

Заявки на укладання договору приймаються в робочі дні:

  • понеділок, вівторок, середа, четвер — з 0800 до 1600
  • п’ятниця — з 0800 до 1500

Телефон для довідок: (099)199-71-26

КП «НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ» наголошує, що своєчасні розрахунки – гарантія стабільного водопостачання та водовідведення. Тому, кожен споживач повинен пам’ятати, що добробут знаходиться безпосередньо в його руках!

У Нікополі проведуть аудит водоканалу

Аптеки на околицях, звернення до Києва – за що голосувала міськрада Нікополя 26 листопада

Розширено коло осіб, що мають право на субсидію – Нікопольська міська рада

Запис Водоканал Нікополя пропонує акцію для боржників спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.