Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Як виглядає Європейська площа в Нікополі напередодні свят (фото)

Катерина Андрус

Европейская площадь в Никополе

Завтра, 17 грудня, в центрі Нікополя мали запалити вогні на головній новорічній ялинці міста, проте захід перенесли на неділю. Про це Nikopolnews повідомляв раніше. А сьогодні тут тривали підготовчі роботи. Побувавши на місці подій, ми побачили, як виглядає Європейська площа в Нікополі напередодні зимових свят, і зробили трохи фото.

Скажемо відразу, нам сподобалося. Головна ялинка на новому місці і її «підтанцьовка» виглядають відмінно. А ввечері, при включеній ілюмінації композиція обіцяє бути дуже ефектною. Ялинку вже прикрасили.

Також на площі встановили традиційний біблійне «містечко» будиночок Діда Мороза (або Санти – як кому завгодно). З’явилися і тимчасові кіоски, в яких буде організована торгівля вуличною їжею. Облаштовують дитячий містечко для найменших.

Олени на Європейський площі вже “старожили”

Комунальники перекладають плитку, що провалилася в деяких місцях

Європейська площа в Нікополі

Буде вулична їжа

Європейська площа в Нікополі

Будиночок Діда Мороза

Європейська площа в Нікополі

Як виглядає Європейська площа в Нікополі напередодні свят

Європейська площа в Нікополі

На завтра, 17 грудня, синоптики обіцяють дощ. Ймовірно, тому і було прийнято рішення перенести дату відкриття ялинки. А в неділю 19 грудня, згідно з прогнозом, очікується сніг і невеликий мороз. Так що, погода обіцяє бути красивою і святковою. Захід до дня святого Миколая почнеться о 16:00.

Як Нікополь прикрашають до Нового року-2022 (фото)

Відкриття ялинки в Нікополі перенесли на іншу дату

Як виглядає стара частина Нікополя ввечері під час дощу (фото)

Наш Телеграм

Запис Як виглядає Європейська площа в Нікополі напередодні свят (фото) спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1