Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Бюджету участі у Нікополі у 2022 році не буде (відео)

Катерина Андрус

Бюджета участия в Никополе

Бюджету участі в Нікополі не буде в наступному році. Про це повідомив міський голова Олександр Саюк в ході прес-конференції після сьогоднішньої сесії міськради 17 грудня, передає Nikopolnews.

Таке рішення міський голова пояснив необхідністю економити бюджетні кошти. Він зазначив, що бюджет міста на 22-й рік хоч і більший, ніж у цьому році на 100 мільйонів (1 млрд 150 млн проти нинішнього 1 млрд 50 млн), але і видаткова частина зросла. Це пов’язано з подорожчанням енергоносіїв і підвищенням мінімальних зарплат.

Левова частина бюджету піде на захищені статті – зарплату і комунальні послуги. А на розвиток залишається зовсім мало грошей. Тому доводиться від чогось відмовлятися.

Олександр Саюк сказав, що, незважаючи на необхідність економії, в Нікополі запланована реконструкція скверу Молодіжного за виконкомом.

– Можна зробити багато маленьких об’єктів, а можна один великий. Ми обрали другий варіант. Реконструкція алеї за виконкомом – це і буде бюджет участі. Там заплановано багато цікавих об’єктів, – пояснив міський голова.

Нагадаємо, вперше конкурс проектів в рамках Бюджету участі в Нікополі був проведений в 2016 році. За цы роки було реалізовано десятки проектів – цікавих і не дуже, практичних і просто для краси. Їх авторами є, як правило, пересічні городяни. Гроші виділялися на реалізацію тих проектів, які набирали більше голосів.

Детальніше про скасування бюджету участі у Ныкополы у наступному році – у відео нижче.

Нікополь почав перехід на альтернативні види опалення (відео)

Зупинка біля АТБ на Княжій в Нікополі отримає ще два парасольки

У Нікополі подорожчає вода: нові тарифи винесені на громадські обговорення

Запис Бюджету участі у Нікополі у 2022 році не буде (відео) спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1