Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Новий супермаркет «Пюре» у Нікополі: стало відомо, коли відкриття

Катерина Андрус

Новый супермаркет «Пюре» в Никополе

Як повідомляв раніше Nikopolnews, новий супермаркет «Пюре» у Нікополі відкриється на місці супермаркету «Мере», який раптово і безслідно зник восени. Стала відома дата відкриття магазину. У місті з’явилися відповідні білборди, а в інтернеті – оголошення.

Новий супермаркет «Пюре» у Нікополі відкриється вже 24 грудня в 10:00. Адреса: вулиця Патріотів України,175-а (біля колишнього м’ясокомбінату й мосту).

Новий супермаркет «Пюре» у Нікополі

Новий супермаркет «Пюре» у Нікополі відкриється перед Новим роком

Що таке «Пюре» і з «чим його їдять»?

Бренд позиціонує себе як мережа супермаркетів низьких цін. Належить українській компанії «Таврія».

Перший супермаркет «Пюре» відкрився у Миколаєві 1 жовтня 2021 року під таким слоганом: «Тиснемо ціни, як пюре. Все по-чесному».

Новий супермаркет «Пюре» у Нікополі

І ось що пише про нього миколаївське ЗМІ korabelov.info:

Новий магазин дає можливість покупцям заощадити свій час і зробити покупки за найкращими цінами. Дискаунтер — це дуже популярний формат магазинів в Європі, призначений для практичних покупців, яким цікаво купувати якісний товар за привабливою ціною. Низькі ціни формуються в мережі за рахунок впровадження більш ефективної операційної моделі, зниження власних витрат і зменшення націнки на товар.

Концепція «ПЮРЕ» передбачає роздрібну ціну нижче товарів-аналогів на 20-30%. Логістичне забезпечення торговельного об’єкта буде відбуватися шляхом доставки товарів палетами. Після доставки весь товар відразу ж вивозиться в зал і виставляється на палетах. Оформлення магазину включає широкі проходи і великі цінники. Викладка товару буде здійснюватися з використанням SRP-упаковки, що спрощує зберігання товару і допомагає персоналу в умовах високого попиту швидко заповнити полиці у торговельних залах.

У “Пюре” представлені понад 3,5 тисячі найменувань продовольчих та непродовольчих товарів (представлена побутова техніка, господарська продукція, будівельний і садовий інвентар, меблі, авто-товари), найбільш затребуваних у покупців. Асортимент становить продукція регіональних виробників, а також товарів власного імпорту.

“Пюре” — це чиста ціна, це нові виробники, з якими ми будемо укладати договори. Ми надаємо українським виробникам можливість представити себе на нашій торговельній площадці. Всі бажаючі, які мають власне виробництво, можуть з нами зв’язуватися, у нас в магазині на вході є інформаційний блок з контактами, ми відкриті до співпраці! Найцікавіші пропозиції будуть представлені у нашому магазині для покупця, — розповів заступник генерального директора компанії “ТАВРІЯ В” з розвитку та операційних питань Денис Поповиченко.

У найближчому майбутньому планується відкриття до 500 торгових об’єктів у різних регіонах України: як у районних, так і обласних центрах.

І трохи про ціни в «Пюре» (це цінники з миколаївського магазину, а які будуть в Нікополі – скоро побачимо):

Новий супермаркет «Пюре» у Нікополі

Запис Новий супермаркет «Пюре» у Нікополі: стало відомо, коли відкриття спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1