Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Краєзнавчому музеї Нікополя відкрилась виставка дитячих поробок на новорічну тематику (фото)

Катерина Андрус

У Краєзнавчому музеї Нікополя

У Краєзнавчому музеї Нікополя до Дня святого Миколая відкрилась виставка дитячих поробок, повідомляють у музеї, передає Nikopolnews.

Усіх поціновувачів прекрасного запрошують переглянути експозицію. Роботи на новорічну тематику створили учні загальноосвітніх шкіл Нікополя.

Від розмаїття поробок розбігаються очі. Тут і витинанки, і картини, новорічні прикраси, і креативні «ялинки», і багато чого іншого.

Якщо у вас ще немає святкового настрою, приходьте до музею і ви гарантовано отримаєте масу позитивних емоцій. Адже кожна поробка зберігає часточку дитячої душі – чистої і світлої. Роботи випромінюють позитивну енергетику, яка повертає глядача у дитинство – туди, де живе казка і віра в диво.

На фото – тільки частина експозиції:

У Краєзнавчому музеї Нікополя

У Краєзнавчому музеї Нікополя

У Краєзнавчому музеї Нікополя

У Краєзнавчому музеї Нікополя

У Краєзнавчому музеї Нікополя

Нікопольців запрошують приєднатися до акції «Різдвяний Нікополь»

Ялинка своїми руками: подивіться, яку красу створили школярі із Нікополя! (фото)

Як у Покрові і Марганці відкривали новорічні ялинки (фото, відео)

Запис У Краєзнавчому музеї Нікополя відкрилась виставка дитячих поробок на новорічну тематику (фото) спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1