Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Як виглядають головні ялинки в п’яти найбільших містах Дніпропетровської області (фото)

Катерина Андрус

Новий рік все ближче, і все більш святковими виглядають вулиці міст. Вечірня ілюмінація створює атмосферу казки і дива. У більшості населених пунктах Дніпропетровщини вже запалили вогні на головних ялинках. Десь раніше, десь пізніше. Nikopolnews покаже, як виглядають головні ялинки в містах Дніпропетровської області – у п’яти найбільших з них.

Найбільшими містами Дніпропетровщини є обласний центр – Дніпро, а також Кривий Ріг, Кам’янське, Павлоград і Нікополь.

У Дніпрі в цьому році встановили нову головну ялинку. Вона штучна і прикрашена в стилі мінімалізму. Її зріст – 22 метри. Знаходиться головна ялинка Дніпра на Європейській площі. І виглядає ось так:

У Кривому Розі вогні на головній ялинці запалили, напевне, раніше за всіх по області. Щоб новорічна атмосфера панувала в місті довше. 18-метрову ялинку відкрили 11 грудня в парку Героїв на Соцмісті.

Головна ялинка міста Кам’янське знаходиться на площі Петра Калнишевського. Її відкрили 17 грудня під дощиком. Виглядає красуня ось так:

У Павлограді головну ялинку за вже сформованою традицією відкривали вчора, 19 грудня, у День святого Миколая. 12-метрове новорічне дерево знаходиться на Соборній площі.

У Нікополі відкриття ялинки теж відбулося 19 грудня. Сильний вітер у цей день не завадив святу. Люди прийшли на Європейську площу, незважаючи на штормове попередження. І залишилися задоволені. У своїх відгуках нікопольці пишуть, що у цьому році в Нікополі найкрасивіша ялинка за багато останніх років.

Як виглядають головні ялинки в містах Дніпропетровської області

Ось так виглядають головні ялинки в містах Дніпропетровської області. Яка вам сподобалася найбільше? Пишіть в коментарях.

Як прикрасили до Нового року міста в Дніпропетровській області

В Нікополі відкрили головну новорічну ялинку (фото, відео)

Які тарифи на воду в різних містах Дніпропетровської області

Наш Телеграм

Запис Як виглядають головні ялинки в п’яти найбільших містах Дніпропетровської області (фото) спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1