Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі помер головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації (фото)

Катерина Андрус

В Никополе умер главный специалист ст служби у справах дітей райдержадміністрації

У Нікополі помер головний спеціаліст служби у справах дітей Нікопольської районної державної адміністрації. Сумну новину повідомили на сторінці адміністрації у Фейсбуці, передає Nikopolnews.

Раптово не стало Віктора Анатолійовича Стельнікевича. Йому було лише 52 роки.

У Нікополі помер головний спеціаліст служби у справах дітей

Нікопольська районна державна адміністрація висловлює найщиріші слова співчуття з приводу смерті Віктора Анатолійовича Стельнікевича – головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації.
У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль непоправної втрати.
Нехай добрий, світлий спомин про Віктора Анатолійовича назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував, – йдеться у повідомленні.

В коментарях колеги та знайомі висловлюють співчуття з приводу раптової смерті Віктора Стельнікевича. Згадують його як добру, щиру, позитивну людину, професіонала своєї справи.

Прощання з Віктором Анатолієвичем відбудеться сьогодні, 21 грудня, о 15:00 біля каплички УПЦ поруч з моргом у Нікополі.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким померлого. Світла пам’ять!

Важка втрата у бібліотекарській спільноті Нікополя – пішла з життя Ганна Івоніна (фото)

Помер екс-директор Південної школи Олексій Орловський (фото)

У Нікополі раптово помер відомий історик (фото)

Запис У Нікополі помер головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації (фото) спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1