Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Уродженка Покрова зіркова Даша Астаф’єва показала живий подарунок від святого Миколая (фото)

Катерина Андрус

Даша Астафьева показала

Уродженка Покрова, співачка, модель і телеведуча Даша Астаф’єва відома не тільки своїми талантами в області шоу-бізнесу, але і любов’ю до тварин. Нагадаємо, не так давно вона взяла собачку з Нікопольського притулку. А днями Даша Астаф’єва показала живий подарунок від святого Миколая.

Зірка виклала фото «подарунка» у своєму Instagram, повідомляє Nikopolnews з посиланням на сторінку Даші. Це – новий чотириногий друг. Дуже гарне цуценя.

А у Миколая хороший смак…
Дивіться-но, що я знайшла.
А ви? – написала Даша Астаф’єва.

 width=

Так що, зірку можна привітати з поповненням у родині. Відомо, що крім собачки з нікопольського притулку в її будинку вже живуть кілька собак породи шиба. А тепер з’явилося ще одне цуценя, судячи з фото, такої ж породи.

 width=

 width=

Фото з пухнастим другом викликали масу приємних емоцій у прихильників, які щедро “обдаровують” Дашу Астаф’єву лайками і пишуть добрі коментарі.

А на фото нижче – Даша з собачкою із Нікополя:

 Даша Астафьева показала

Святий Миколай завітав з подарунками до Нікопольського пологового будинку (фото)

9 маловідомих фактів про Святого Миколая, і чому він був заборонений у СРСР

У Нікополі шукають будинок для Ельфа – екзотичне цуценя підібрали на вулиці

Запис Уродженка Покрова зіркова Даша Астаф’єва показала живий подарунок від святого Миколая (фото) спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1