Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Встановлено новий тариф на доставку газу в Нікополі і регіоні з 1 січня 2022 року

Катерина Андрус

тариф на доставку газа в Никополе

Встановлено новий тариф на доставку газу у Нікополі, Покрові, Марганці та інших містах області, які обслуговуються компанією «Дніпропетровськгаз збут». Відповідне рішення оприлюднила НКРЕКП, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт регулятора.

Згідно з документами, комісія затвердила раніше оприлюднений проект, схваливши для клієнтів «Дніпропетровськгаз збуту» тариф на розподіл газу в сумі 1,26 грн за один кубічний метр (без ПДВ).

 width=

З ПДВ тариф становитиме 1,51 грн. Тобто, доставка з 1 січня 2022 року подорожчає на 11 копійок.

Відзначимо, що найбільш низькі тарифи в Україні були встановлені для АТ Київгаз – 0,32, АТ Харківміськгаз – 0,43 ПРАТ Кременчукгаз – 0,46, АТ Криворіжгаз – 0,53 і АТ Черкасигаз – 0,57 грн/куб. м.

Найвищі тарифи на послуги з розподілу газу на 2022 рік встановлено на рівні 1,99 грн/куб. м на місяць для споживачів ПРАТ Гадячгаз, АТ Закакрпатгаз, ПАТ ‘ Лубнигаз, АТ Миколаївгаз, АТ Тисменицягаз, АТ Харківгаз і АТ Чернівцігаз.

За словами глави НКРЕКП Валерія Тарасюка, нацкомісія виходила з того, щоб коригування тарифів була на рівні інфляційних процесів.

Однак вийшло навіть менше, і в основному завдяки тому, що газ на виробничо-технологічні втрати, як ми і домовлялися, врахований на рівні 7,42 грн за кубометр. Тому практично це не збільшення, а коригування тарифів відбувається’, – зазначив Тарасюк.

Він повідомив, що регулятор в даний час разом з облгазами знаходять шляхи для того, щоб оператори ГРС як і раніше купували газ за 7,42 грн/куб. м, і ця цифра закладена в тариф на розподіл газу.

Стало відомо, який тариф на доставку газу в Нікополі та регіоні заплановано з нового року

У Марганці підвищать тарифи на воду та вивезення побутових відходів

У Нікополі подорожчає вода: нові тарифи винесені на громадські обговорення

Запис Встановлено новий тариф на доставку газу в Нікополі і регіоні з 1 січня 2022 року спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1