Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

Ельф із Нікополя, знайшов дім у Запоріжжі

Катерина Андрус

Эльф из Никополя

Ельф із Нікополя, знайшов дім у в Запоріжжі! Раніше Nikopolnews розповідав про цуценя, підібране на вулиці волонтерами у Нікополі. Собачка – помісь дворняги і мексиканської голої. Якби не добре серце небайдужих людей, екзотична тварина загинула б, адже вона зовсім не пристосована до життя на вулиці. Тим більше в такий холод.

Але Ельфу (так назвали цуценя) дуже пощастило. Його помітили, підібрали. А тепер у красеня навіть є новий дім!

Про це розповіла волонтер Олена Омельченко.

Про Ельфа дізналася запоріжанка Вікторія. І песика їй віддали.

Хоч довелося їхати не близько і по бездоріжжю, але Вікторія ‘купила’ мене фразою: ‘Мені треба дитина в хаті’. Віка брала у наших волонтерів Блошку і душі в ній не чує. Але діти переїжджають в інший будинок і Блошки їде з ними. І без собаки в будинку буде ніяк Знаю, що у Вікторії Ельфик буде в любові і турботі! – написала Олена Омельченко.

 width=

Ми дуже раді, що Ельф так швидко і так вдало знайшов дім. Нехай і далі все у нього і його “мами” складається найкращим чином.

У Нікополі шукають будинок для Ельфа – екзотичного цуценя підібрали на вулиці

Засунули в шубу і затягнули мотузками – у Нікополі під притулок підкинули песика (відео)

Уродженка Покрову зіркова Даша Астаф’єва показала живий подарунок від святого Миколая (фото)

Запис Ельф із Нікополя, знайшов дім у Запоріжжі спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1