Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Марганці обмежили продаж алкоголю: коли діє заборона

Катерина Андрус

В Марганце ограничили продажу алкоголя

У Марганці обмежили продаж алкоголю, встановивши заборону на реалізацію спиртних напоїв у певний період доби. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на Марганецьку міську раду.

Зазначається, що 23 грудня відбулася чергова сесія Марганецької міської ради.

Під час засідання депутатами міськради було підтримано рішення, відповідно до якого буде обмежено торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом на території міста Марганець у будь-яких об’єктах торговельної мережі, крім закладів громадського харчування шляхом заборони їх реалізації з 22:00 години до 08:00 години щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

Дія цього рішення поширюється на всіх суб’єктів господарювання на території міста Марганець незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

Рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення.

Нагадаємо, схожа заборона у Нікополі діє вже достатньо давно.

У Марганці зростуть тарифи на воду і вивіз побутових відходів

Як у Покрові і Марганці відкривали новорічні ялинки (фото, відео)

Два наїзди на пішоходів майже в одному і тому ж місці: ДТП у Марганці

Запис У Марганці обмежили продаж алкоголю: коли діє заборона спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1