Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі 12-річна дівчинка віддала своє волосся і 1000 гривень для хворих дітей

Катерина Андрус

В Никополе 12-летняя девочка

У Нікополі 12-річна дівчинка з добрим серцем зробила благородну справу. Вона віддала своє волосся, а також передала 1000 гривень з власної скарбнички для хворих дітей. Про це розповіли у благодійному фонді «Дітям Нікополя», передає Nikopolnews.

У фонді розповідають, що у далекому 2014 році Маша Тимошенко сама була підопічною фонду. Пройшли роки. Дівчинка одужала і виросла. Але вона добре знає, що є діти, яким потрібна допомога. Як колись була потрібна їй.

Влітку Маша відрізала своє довге красиве волосся, а вчора передала його мамою у фонд зі словами: «Нехай якійсь дівчинці вийде гарна перука, яка її радуватиме».

Машенька, ми обов’язково передамо твій хвостик на виготовлення перук онкохворим дітям, – запевняють у фонді.

Також Маша пожертвувала 1000 гривень зі своєї скарбнички для Ангеліни Сіроокої, яка у свої 9 років перенесла вже два інсульти і потребує термінової операції.

У Нікополі 12-річна дівчинка

У Нікополі 12-річна дівчинка віддала своє волосся і 1000 гривень для хворих дітей

Ось так ось дівчинка поділилася своєю добротою, ставши доброю феєю для тих, хто цього потребує, – кажуть у фонді і щиро дякують Марійці, бажаючи їй здійснення усіх мрій і бажать у новорічну ніч.

«Коли діти допомагають дітям»: у Нікополі 8-річна дівчинка відмовилась від святкового салюту заради благодійності

1000 гривень і гостинець: у Нікополі старенька розчулила своїм добрим вчинком

Як у Нікополі витратити «ковідну тисячу» на благодійність

Запис У Нікополі 12-річна дівчинка віддала своє волосся і 1000 гривень для хворих дітей спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1