Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/header.php(29) : eval()'d code on line 1

У Нікополі відключать воду 28 грудня в одному з районів: карта

administrator

В Никополе отключат воду 28

У Нікополі відключать воду 28 грудня в одному з районів, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт комунального підприємства «Нікопольводоканал». Відключення заплановано у зв’язку з ремонтними роботами.

Через ремонтні роботи на водопровідній мережі воду 28 грудня в 09:00 відключать на 3-й ділянці від вулиці Учительській до вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів (нижче карта).

Водоканал просить вибачення за тимчасово заподіяні незручності. Водопостачання буде відновлено в повному обсязі після завершення ремонтних робіт.

У Нікополі відключать воду 28 грудня в одному з районів: карта

Коронавірус в Нікополі та районі 26 грудня: кількість нових випадків

У Нікополі нові тарифи на воду вступають в дію з 1 січня: скільки будемо платити

Водоканал Нікополя пропонує акцію для боржників

Запис У Нікополі відключать воду 28 грудня в одному з районів: карта спершу з'явиться на NikopolNews – Новини Нікополя.

Догори

Warning: file_get_contents(https://control.hacklinkstore.com/crons/read.php?url=nikopolinfo.net&type=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/nikopol/data/www/nikopolinfo.net/wp-content/themes/astra/footer.php(35) : eval()'d code on line 1